Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 53 гостя.

Презедент України

Цей чудовий, дивовижний, розмаїтий світ рослин

Переглядів: 9479
03.02.2012 - 07:57

Всім відомо, що безпосереднє спілкування дошкільників з природою сприяє їх усебічному гармонійному розвитку. Наприкінці січня на базі дошкільного закладу №4 «Лелеченька» відбулося засідання творчої групи вихователів «Зелена планета».

Однією з умов, що дає змогу дітям постійно спілкуватися та взаємодіяти з окремими об’єктами природи є організація куточків природи у приміщеннях груп дошкільного закладу. Тому метою заходу було накопичення практичного матеріалу щодо організації куточків природи у різних вікових групах, створення умов для обміну кращим досвідом з формування базових якостей особистості.

Вихователь ДНЗ №4 Воропаєва Н.В. показала заняття з дітьми середньої групи «Допоможемо Лунтіку врятувати квітку», на якому вихованці закріпили основні правила догляду за кімнатними рослинами, познайомилися зі способами висадження цибулини тюльпану у землю та дійшли висновку, що кожна жива істота потребує любові, турботи, поваги і тепла. Учасники творчої групи проаналізували заняття, відзначивши позитивні аспекти, відмітили довірливі, партнерські відносини між педагогом та дітьми, що сприяло активізації діяльності та пошуковій активності малят.

Керівник творчої групи «Зелена планета» методист дитячого садка №24 «Сонечко» Бежик О.В. провела «сеанс активного спілкування», під час якого слухачі мали змогу поширити знання з використання нетрадиційних форм та методів в роботі з дітьми щодо ознайомлення з кімнатними рослинами.     

Цікавість слухачів викликала рубрика «А чи знаєте Ви, що?».  Методист ММК Нікітіна І.І. поділилася зі слухачами цікавою інформацією про екологічні свята.

По завершенню зустрічі, учасники творчої групи «Зелена планета» поділилися з колегами ідеями, цікавими спостереженнями, своїми авторськими знахідками з питань екологічного виховання дошкільнят.

Наприкінці січня на базі дошкільного закладу №4 «Лелеченька» відбулося засідання творчої групи вихователів «Зелена планета». Наприкінці січня на базі дошкільного закладу №4 «Лелеченька» відбулося засідання творчої групи вихователів «Зелена планета». Організація куточків природи у приміщеннях груп дошкільного закладу дає змогу безпосередньому спілкуванню дошкільників з природою, що сприяє їх усебічному гармонійному розвитку.Наприкінці січня на базі дошкільного закладу №4 «Лелеченька» відбулося засідання творчої групи вихователів «Зелена планета». Організація куточків природи у приміщеннях груп дошкільного закладу дає змогу безпосередньому спілкуванню дошкільників з природою, що сприяє їх усебічному гармонійному розвитку.Організація куточків природи у приміщеннях груп дошкільного закладу дає змогу безпосередньому спілкуванню дошкільників з природою, що сприяє їх усебічному гармонійному розвитку.