Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Чемпіонат міста з футболу

Переглядів: 721
17.07.2019 - 17:42
Чемпіонат міста з футболу

14 липня у с. Ступки, на майданчику зі штучнім покриттям  пройшов чемпіонат міста з міні-футболу серед чоловічих  команд на призи фонду «Дар», який проводився для заохочення дорослого населення до системних занять спортом, для організації здорового дозвілля та пропаганди здорового способу життя.

В змаганнях прийняли участь 4 команди з Бахмута, Ступок (2 команди), Проскавіївки.  Кубок чемпіонів виборола команда Бахмута, на другому місці команда Ступок а третє посіла команда з Прасковіївки. Нагородження проводив засновник благодійного фонду «Дар» Дмитро Рева. Пам’ятні призи та обладнання для обслуговування майданчика порадували учасників змагань.

Вітаємо чемпіонів та бажаємо нових перемог!

14 липня у с. Ступки, на майданчику зі штучнім покриттям пройшов чемпіонат міста з міні-футболу серед чоловічих команд14 липня у с. Ступки, на майданчику зі штучнім покриттям пройшов чемпіонат міста з міні-футболу серед чоловічих команд14 липня у с. Ступки, на майданчику зі штучнім покриттям пройшов чемпіонат міста з міні-футболу серед чоловічих команд14 липня у с. Ступки, на майданчику зі штучнім покриттям пройшов чемпіонат міста з міні-футболу серед чоловічих команд

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально