Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Реконструкція, заміна та модернізація пасажирських ліфтів

Переглядів: 861
06.08.2019 - 09:21
Реконструкція, заміна та модернізація пасажирських ліфтів

УВАГА!

Шановні співвласники багатоквартирних будинків м.Бахмут

Для надійної та безпечної експлуатації пасажирських ліфтів, які розташовані у багатоквартирних будинках м. Бахмут, продовжується термін прийому заявок на реконструкцію, заміну та модернізацію пасажирських ліфтів для участі у Конкурсі 2019 року по визначенню проектів-переможців для участі у міській цільовій програмі щодо розвитку житлового господарства міста Бахмут на 2019-2021 роки  до 31.08.2019 року.

Співвласники багатоквартирних будинків м. Бахмут, які мають намір отримати фінансову підтримку з міського бюджету м.Бахмут для проведення капітального ремонту та модернізації ліфтів у багатоквартирному будинку,  подають організатору Конкурсу -  Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради документи, відповідно до Порядку проведення конкурсу по визначенню проектів-переможців для участі у міській цільовій програмі щодо розвитку житлового господарства міста Бахмут на 2019-2021 роки, затвердженого рішенням Бахмутської міської ради від 24.04.2019 № 6/128-2537.

Для отримання консультацій звертатися до відділу житлового господарства Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (тел. (0627) 44-04-41, 44-58-03, каб. 500, 501, 5 поверх адміністративної будівлі Бахмутської міської ради).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально