Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Успішний бізнес очима молоді

Переглядів: 276
09.08.2019 - 09:34
Успішний бізнес очима молоді

08 серпня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості знов завітали до підлітків, які відпочивають в літньому оздоровчому таборі  «Вогник» та запропонували юним відпочивальникам  «Бізнес-квест молодого підприємця». Адже можливо серед сьогоднішніх школярів підростають майбутні бізнесмени.

Квест-гра знайомила підлітків з основними визначеннями  бізнесу:  «підприємницька діяльність», «підприємець», «бізнес-ідея», «бізнес-план». Учні дізналися про можливості мобільних додатків на андроїд «Центр розвитку підприємництва» та «Центр професійної орієнтації», онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та «Prometheus».

Впродовж заходу обговорювали питання вибору ідеї для бізнесу, написання бізнес-плану та пошуку матеріальних ресурсів для їх втілення. Жваву дискусію молоді викликали складові успішного бізнесу, маркетингові стратегії просування продукту на ринку, та інші Молоді люди ділилися ідеями про створення майбутнього власного бізнесу та можливими проблемами їх реалізації. Підлітки проаналізували найбільш перспективні напрямки підприємницької діяльності в регіоні  та презентували власні проекти. Галина Сіддікі , заступник начальника відділу профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості через бізнес-гру формувала у молоді підприємницьку культуру в реалізації майбутніх бізнес-ідей.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально