Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Дві срібні медалі на Європейських Іграх Майстрів

Переглядів: 200
09.08.2019 - 09:46
Дві срібні медалі на Європейських Іграх Майстрів

З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Учасники, віком від 30-ти і старші, більш 18000 змагалися у 32-х видах спорту. Україну представляли 17 спортсменів з 11 областей, різного віку – 5 жінок та 12 чоловіків.

Команда України  повернулася на Батьківщину з  26 медалями (ЗОЛОТІ медалі - 10, СРІБНІ медалі -  6, БРОНЗОВІ медалі – 10).

Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях  представляла бахмутчанка Наталія Радіонова – багаторазова чемпіонка України з метання молоту та ваги.

На цих змаганнях Наталія стала двухразовою  срібною чемпіонкою Європейських Ігор  Майстрів – в  метанні спису та метанні молоту.

Вітаємо  Наталію з успішним виступом та бажаємо не зупинятись на досягнутому, показувати приклад молодому поколінню та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам.

З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.З 26 липня по 4 серпня у м. Турин (Італія) проходили IV Європейські ігри майстрів, ветеранів. Донецьку область у складі збірної команди України на змаганнях представляла бахмутчанка Наталія Радіонова.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально