Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Онлайн-співбесіда – сучасний метод працевлаштування

Переглядів: 289
14.08.2019 - 11:19
Онлайн-співбесіда – сучасний метод працевлаштування

13 серпня 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості 15 шукачів роботи спілкувалися з роботодавцем дистанційно за допомогою Skype-зв’язку.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» - окреме ремонтне підприємство в структурі групи Метінвест, що йде шляхом кращих світових компаній гірничо-металургійного комплексу. ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» має у своєму складі сервісні та ремонтні цехи з сучасною технологічною базою в Маріуполі, Запоріжжі, Кривому Розі, Авдіївці та Кам’янському.

Підприємство звернулось за сприянням в укомплектуванні вільних робочих місць до Донецького обласного центру зайнятості. Фахівці сектору рекрутингу одразу ж долучилися до роботи щодо пошуку претендентів та організації співбесіди. Новітні технології, які останнім часом широко використовуються службою зайнятості, значно збільшують можливості щодо надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, особливо в разі віддаленості один від одного, заощаджують час і кошти роботодавців, шукачів роботи, забезпечують оперативність отримання послуг служби зайнятості її клієнтами.

Співбесіда роботодавця і претендентів на вакансії пройшла у відеорежимі за допомогою Skype-зв’язку. Рекрутер компанії Тетяна Курухова надала інформацію про підприємство та виробництво, презентувала наявні вакансії. Наразі підприємству потрібні: слюсар-ремонтник, електрогазозварник, електромонтер, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, токар, вогнетривник, слюсар з ремонту рухомого складу, майстер з ремонту устаткування. Підприємство пропонує стабільну оплату праці, працівники з інших міст забезпечуються проживанням. Представниця кадрової служби підприємства наголосила, що ТОВ «МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС» підтримує державну політику щодо легальної зайнятості та соціальних стандартів. По закінченню заходу зацікавлені в працевлаштуванні провели особисті співбесіди з роботодавцем та за допомогою рекрутерів Бахмутського міського центру зайнятості направили свої резюме до кадрової служби.

13 серпня 2019 року в Бахмутському міському центрі зайнятості 15 шукачів роботи спілкувалися з роботодавцем дистанційно за допомогою Skype-зв’язку.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально