Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Оздоровлення юних спортсменів бахмута

Переглядів: 325
20.08.2019 - 11:38
Оздоровлення юних спортсменів бахмута

З 14 по 17 серпня на річці  Сіверський Донець був проведений   оздоровлюючій збір спортсменів - членів збірної команди Донецької області зі  спортивної радіопеленгації і орієнтуванню.

Учасники - 11 спортсменів вихованців Володимира Науменко - досягненням яких у 2019 році, ще раз хочеться порадіти, які не одноразово підіймались на вищу сходинку пошани Чемпіонатів України, а троє спортсменок гідно представили Бахмут на чемпіонаті Світу де завоювали 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову нагороди.

З ініціативи та в дружній співпраці з Бахмутським центром туризму краєзнавства та екскурсій( Валерій Кучер) склали програму оздоровчого збору оригінально та цікаво. За три дні хлопці отримали масу радісних вражень і придбали нові навички та вміння.

У перший день - навчання веслування на байдарках проходило на озері Банне. Далі веслування на байдарках від села Богородичного до Святогорська по Сіверському Донцю, з ночівлею в наметовому таборі і вечерею біля багаття. Спогади про це літо залишаться надовго.

Оздоровлення юних спортсменів бахмутаОздоровлення юних спортсменів бахмутаОздоровлення юних спортсменів бахмутаОздоровлення юних спортсменів бахмутаОздоровлення юних спортсменів бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально