Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рівень розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги у м. Бахмут станом на 01.08.2019

Переглядів: 944
30.08.2019 - 14:46
Рівень розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги у м. Бахмут станом на 01.08.2019

Звертаємо увагу населення!

За даними Департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації станом на 01.08.2019 рівень розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги у м. Бахмут складає 98,4%.

Відповідно до статті 7 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон) споживач зобов’язаний оплачувати за надані житлово-комунальні послуги за тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановленими договорами.

На сьогодні Урядом передбачено ряд заходів, спрямованих на забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верст населення.

По-перше, діє Програма житлових субсидій, яка гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.

По-друге, запроваджено механізм розстрочки на оплату послуг з централізованого опалення для населення, яке не отримує субсидії для відшкодовування витрат на оплату цих послуг.

Питома вага доходної частини підприємств житлово-комунального господарства – це доходи від оплати за надані житлово-комунальні послуги. Тому, низький рівень розрахунків суттєво впливає на фінансовий стан підприємств галузі, і не дозволяє своєчасно та у повному обсязі розрахуватися за спожиті енергоносії, сплачувати заробітну плату тощо.

Враховуючи вищевикладене, просимо мешканців міста Бахмут своєчасно сплачувати поточні платежі за житлово-комунальні послуги, погасити заборгованість в разі її наявності, або укласти з обслуговуючою організацією договір про реструктуризацію заборгованості.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально