Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 49 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Бахмутські волейболісти найкращі у пляжному волейболі

Переглядів: 195
09.09.2019 - 16:09
Бахмутські волейболісти найкращі у пляжному волейболі

З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяло участь 14 пар хлопчиків і  15 пар дівчаток. Вихованці КДЮСШ №1 як завжди стали найкращими. Серед юнаків перемогу одержали Гетьман Назар /Варванін Артем на другому місті пара з Покровська, третє посіли волейболісти Краматорська. Дівчата Бахмута зайняли всі призові міста: Филипченко Олена/Долженко Тетяна – 1 місце, Довбиш Ірина /Здебська Поліна - 2 місце, Чубик Таїсія /Павлюк Надія - 3 місце.   Всі учасники були нагороджені грамотами та медалями  Управління фізичної культури та спорту Облдержадміністрації. Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо тільки перемог!

З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту. З 7 по 8 вересня у місті Краматорськ на волейбольному майданчику (сад Бернадського) пройшов Чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально