Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Відбулася інструктивна нарада громадських інспекторів закладів освіти м.Бахмут

Переглядів: 433
13.09.2019 - 15:31
Відбулася інструктивна нарада громадських інспекторів закладів освіти м.Бахмут

12 вересня 2019 року у конференц-залі Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася інструктивно – роз’яснювальна нарада громадських інспекторів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

На початку зустрічі головний спеціаліст з охорони здоров’я та соціального захисту Олена Доля  ознайомила присутніх з порядком денним, окреслила  актуальність обраних для обговорення питань.

Про зміни у нормативно-правовому забезпеченні соціального захисту дітей йшлося під час виступу спеціаліста І категорії з питань дошкільної освіти Вікторії Рязанцевої.

Олена Доля висвітлила питання щодо  організаційно-методичних засад діяльності із захисту прав дитини в умовах закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

У ході наради були підведені підсумки літнього оздоровлення та працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, акцентована увага громадських інспекторів на важливості широкої інформаційно - роз’яснювальної роботи з батьками та педагогами щодо охоплення оздоровленням дітей соціально незахищених категорій.

Наприкінці заходу обговорювалися аспекти  підготовки та проведення громадського огляду в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

12 вересня 2019 року у конференц-залі Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася інструктивно – роз’яснювальна нарада громадських інспекторів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.12 вересня 2019 року у конференц-залі Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася інструктивно – роз’яснювальна нарада громадських інспекторів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.12 вересня 2019 року у конференц-залі Управління освіти Бахмутської міської ради відбулася інструктивно – роз’яснювальна нарада громадських інспекторів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально