Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 65 гостей.

Презедент України

Спортивний марафон з волейболу

Переглядів: 1393
17.09.2019 - 08:49

14-15 серпня у місті Бахмуті на волейбольному майданчику стадіону «Металург» пройшов міський турнір з пляжного волейболу, присвячений «Дню фізичної культури та спорту та Дню міста Бахмут» У змаганнях взяло участь - 8 пар дівчат та 7 пар юнаків, вихованці КДЮСШ №1.

Змагання пройшли весело і азартно, в святковій атмосфері під музичний супровід. У наполегливій боротьбі за чемпіонський титул перемогла пара дівчат Чубик Таїсія і Здебська Варвара. Серед юнаків чемпіонами стали  Варванін Артем і Антонов Матвій. Всі учасники були нагороджені солодкими призами від Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, а чемпіони та призери грамотами.

Партнером та спонсором спортивного турніру стала мережа італійських хімчисток та пральні - Нова Віта, яка подарувала чемпіонам змагань сертифікати на чистку спортивних костюмів, а всім учасникам змагань сертифікати на 5% знижку.

Тренер  з волейболу Олена Дробитько, Дмитро Дробитько, Олександр Мирний.

Вітаємо тренерів,  вихованців та дякуємо спонсорам.

	14-15 серпня у місті Бахмуті на волейбольному майданчику стадіону «Металург» пройшов міський турнір з пляжного волейболу	14-15 серпня у місті Бахмуті на волейбольному майданчику стадіону «Металург» пройшов міський турнір з пляжного волейболу	14-15 серпня у місті Бахмуті на волейбольному майданчику стадіону «Металург» пройшов міський турнір з пляжного волейболу