Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

День захисника України в ДУ «БУВП (6)»

Переглядів: 119
15.10.2019 - 09:07
День захисника України в  ДУ «БУВП (6)»

11жовтня 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань (№ 6) спеціалістом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для неповнолітніх засуджених та засуджених відділення з господарчого обслуговування, які утримуються в установі, було проведено лекцію «Історія мужності. З давнини до наших днів», присвячену Дню захисника України.

Під час лекції було висвітлено історію виникнення свята, його значення для вшанування бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

Також разом зі слухачами були перелічені інші великі свята, які припадають на 14 жовтня: день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків.

Лекторка нагадала присутнім деякі факти з історії виникнення українського козацтва, те, що з давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань і саме на свято Покрови Пречистої Богородиці відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Особливий інтерес викликав досить маловідомий факт існування у ХVI столітті підводних човнів, які козаки застосовували у військових цілях, зокрема при взятті фортеці Синоп у 1595 році. Морські походи козаків завдавали відчутних ударів по Османській імперії, принесли військову славу українському козацтву.

Наприкінці зустрічі спеціаліст БМЦСССДМ поздоровила співробітників відділу соціально-виховної та психологічної роботи з наступаючим святом, побажала їм міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

11жовтня 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань (№ 6) було проведено лекцію «Історія мужності. З давнини до наших днів», присвячену Дню захисника України.11жовтня 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань (№ 6) було проведено лекцію «Історія мужності. З давнини до наших днів», присвячену Дню захисника України.11жовтня 2019 року в Бахмутській установі виконання покарань (№ 6) було проведено лекцію «Історія мужності. З давнини до наших днів», присвячену Дню захисника України.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально