Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 84 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Урок мужності» для студентської молоді.

Переглядів: 183
16.10.2019 - 15:27
«Урок мужності» для студентської молоді.

15.10.2019 року в Бахмутському індустріальному технікумі був проведений завершальний «Урок мужності», присвячений до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Захід був організований Бахмутським об’єднаним міським військовим комісаріатом спільно з Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Спеціаліст центру нагадав студентам про історію українського козацтва та про велике значення для козаків свята Покрова Пресвятої Богородиці. Заступник воєнного комісара, майор Сергієнко Олексій розповів студентам про обов’язок строкової військової служби та привілеї, які надає служба за контрактом, а також надав список військових вищих навчальних закладів, двері яких завжди відчинені для майбутніх абітурієнтів.

Крім того, під час бесіди обговорювались переваги вибору військової професії, соціальний захист військовослужбовців, а також природні багатства і значний потенціал нашої країни, її великі можливості та ймовірний майбутній розвиток.

15.10.2019 року в Бахмутському індустріальному технікумі був проведений завершальний «Урок мужності», присвячений до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. 15.10.2019 року в Бахмутському індустріальному технікумі був проведений завершальний «Урок мужності», присвячений до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально