Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 102 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«День профілактики та популяризація здорового способу життя»

Переглядів: 626
22.10.2019 - 13:19
«День профілактики та популяризація здорового способу життя»

З метою ефективного співробітництва установ та організацій, які проводять профілактичну  роботу  з  підлітками  на базі  навчальних закладів м. Бахмут, 21.10.2019 року службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з зацікавленими організаціями та установами у Бахмутському коледжі транспортної інфраструктури проведено профілактичний захід «День профілактики та популяризації здорового способу життя».

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, формування відповідальної поведінки та профілактика негативних явищ серед підлітків.

В рамках зазначеного заходу для студентів І-ІІ курсів спеціалістом служби у справах дітей та юрисконсультом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться бесіда щодо запобігання та протидії домашньому насильству, лікарем КНП «ЦПМД              м. Бахмута» -  щодо профілактики захворювань шлунково – кишкового тракту, психологом Бахмутського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області проводиться  бесіда «ТИ І ЗАКОН. Види відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушення».

«День профілактики та популяризація здорового способу життя»«День профілактики та популяризація здорового способу життя»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально