Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Підприємців Бахмута навчають бізнес-плануванню

Переглядів: 103
08.11.2019 - 09:14
Підприємців Бахмута навчають бізнес-плануванню

6 листопада в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості зібрались 2 підприємців, 7  безробітних та керівниця  «Жіночого соціального еколого-правового центра» Оксана Кравець. Основними темами зустрічі були участь у грантових програмах та бізнес-планування.

Заступниця начальника відділу профорієнтації Галина Сіддікі розпочала захід, надавши інформацію про навчальні та інформаційні додатки, направлені на підтримку підприємництва, серед яких онлайн-платформа «Прометеус», мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», відео-уроки із складання бізнес-плану, розроблені Донецькою обласною службою зайнятості. Учасникам тренінгу були надані рекомендації щодо основ розробки бізнес плану, адже будь-яка творча ідея для її успішної реалізації повинна бути обрамлена в чіткий, конкретний і грамотно складений план. Бізнес-план є необхідним при старті будь-якого бізнесу, незалежно від того, чи буде підприємець фінансувати його сам або ж будуть залучатися зовнішні інвестори. Актуальним питанням, порушеним на зустрічі, було питання пошуку стартового капіталу та коштів для розвитку та розширення бізнесу. Учасники тренінгу отримали поради щодо можливості отримання фінансової підтримки шляхом участі у грантових програмах.

Про можливість отримання грантів на розвиток бізнесу і підвищення професійного рівня присутнім розповіла Оксана Кравець. Представниця «Жіночого соціального еколого-правового центра» детально ознайомила учасників заходу з грантовими програмами, які діють на території регіону. Фахівці служби зайнятості надали безробітним вичерпну інформацію про можливість навчання за направленням служби зайнятості за напрямком «Підприємництво» та відкриття власної справи шляхом отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово.

6 листопада в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості зібрались 2 підприємців, 7  безробітних та керівниця  «Жіночого соціального еколого-правового центра» Оксана Кравець.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально