Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

До уваги осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги!

Переглядів: 95
08.11.2019 - 09:32
До уваги осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги!

З 1 жовтня поточного року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій готівковій і безготівковій формі. Відтепер кошти перераховуватимуться не підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг, а пільговикам у грошовій готівковій, або безготівковій формі. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

Громадянам, які подали до 15 жовтня 2019р до Управління  заяву про отримання пільги готівкою, виплата сум пільгової знижки проводитиметься на банківський рахунок пільговика або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта». Отримавши кошти у готівковій формі, пільговик зобов’язаний сплатити за житлово-комунальні послуги у повному обсязі. Наступний термін подачі заяв на отримання пільги у грошовій готівковій формі -  до 15 травня – в такому разі пільги готівкою надаватимуться з початку неопалювального сезону.

Пільги  у грошовій безготівковій формі призначені без звернення пільговиків.

Щомісяця до 18 числа, розраховані пільги у безготівковій формі за попередній місяць перераховуються надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» у встановленій послідовності (спочатку теплопостачання, газопостачання,  водопостачання та водовідведення, електропостачання, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком).

Протягом доби після перерахування коштів, АТ «Ощадбанк» направить смс-повідомлення з інформацією про стан розрахунків за послуги на номер мобільного телефону пільговика .

Розрахунок суми пільги у грошовій безготівковій формі за жовтень 2019р здійснено Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, та інформації, отриманої від підприємств надавачів послуг щодо тарифів, внесків, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів, з урахуванням встановлених цін/тарифів (внесків) і державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

     Важливо! У разі зміни обставин, які можуть вплинути на розрахунок пільг (зміна місця проживання, або складу сім’ї, зміна різновиду та переліку житлово-комунальних послуг), а також у разі зміни номеру мобільного телефону, пільговик зобов’язаний повідомити Управління праці.

Отримати повідомлення про розраховану суму пільги за жовтень 2019р та більш детальну інформацію можна, звернувшись до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, кабінет 11, або за телефоном (0627)446398, телефон «гарячої лінії Управління» 099-7133980.


Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально