Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 86 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Професійне самовизначення учнівської молоді

Переглядів: 564
22.11.2019 - 14:28
Професійне самовизначення учнівської молоді

Ніхто не буде суперечити ,що обрати професію , яка  буде затребуваною в майбутньому та принесе її володарю професійне задоволення та сталий дохід  мрія чи не кожної молодої людини, яка стикається з проблемою професійного самовизначення. Аби зробити такий вибір раціональним державна служба зайнятості  інформує старшокласників про навчальні заклади регіону.

Презентація навчального закладу  – одна із форм профорієнтаційної роботи, яка дає можливість старшокласникам визначитися з професією в умовах реального життя, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватися з викладачами та студентами вишу.  Саме такий захід відбувся 21 листопада  в Бахмутському міському центрі зайнятості. Цього дня випускникам шкіл міста  презентували Навчально-науковий індустріальний інститут Донецького національно технічного університету в місті Бахмут.

Розпочала презентацію директор навчально- наукового індустріального інституту Світлана Лисенко. Пані Світлана акцентувала увагу випускників в першу чергу на тому, що навчальний заклад пропонує до навчання спеціальності, які затребувані на ринку праці і мають вагомі перспективи залишатися такими в подальшому. Старшокласники переглянули презентаційний фільм про  спеціальності, за якими проходить навчання в цьому навчальному закладі та студентське життя тих, хто навчається. Учні поспілкувалися з викладачами кафедр інституту та отримали загальну інформацію про навчання та наукову діяльність інституту.  Пані Світлана також звернула увагу учнів на те, що навчання відбувається у Бахмуті і спрощує отримання молоддю вищої освіти для багатьох родин. Старшокласники  ознайомилися  з переліком спеціальностей, умовами вступу та навчання,  можливостями отримання практичного досвіду, подальшого працевлаштування, можливості вступу на бюджет тощо. А далі була найцікавіша частина зустрічі-викладачі та студенти закладу разом зі школярами спілкувались в локації технічної творчості, де демонстрували в дії роботів запрограмованих власноруч  Школярі отримали роздаткові презентаційні матеріали про навчальний заклад та відповіді на свої запитання.  Фахівці центру занятості нагадали школярам про онлай-інструменти служби зайнятості, які стануть в нагоді при виборі власного професійного майбутнього: онлайн-додаток  «Професійна орієнтація», онлайн-платформа «Моя професія.Консультаційна мережа» .

Презентація навчального закладу  – одна із форм профорієнтаційної роботи, яка дає можливість старшокласникам визначитися з професією в умовах реального життя

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально