Зараз на сайті 1 користувач та 106 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Кубок України з ушу саньда

Переглядів: 1910
29.11.2019 - 10:30

22-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.

В збірну Донецької області увійшли 4 спортсмени з Бахмута, які дуже успішно дебютували на змаганнях такого рівня.Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали Булда Влада та Самойленко Дмитро. Сеідов Нізамеддін виборов бронзову нагороду Кубка. Усі учасники змагань здобули цінний змагальний досвід. Тренер спортивного клубу з ушу саньда Костянтин Каминін. В командному заліку нажаль Донецька збірна не потрапила в трійку призерів, яку склали Вінницька, Херсонська та Запорізька команди.

Проводиться набор в групи УШУ (0500308035).

2-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.  2-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.  2-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.  2-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.  2-24 листопада у місті Херсон пройшов фінал Кубку України з ушу саньда, який зібрав близько 260 спортсменів з 8 областей  України.