Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 93 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута

Переглядів: 282
02.12.2019 - 10:04
Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута

Спеціалістом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом місяця проводились заняття у вищих та середніх учбових закладах міста. Тема занять: «Поняття та види насильства. Шляхи попередження насильства».

Студенти дізналися про 4 види насильства, обговорили закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та про заходи покарання, які будуть прийняті проти кривдника. Також, спеціаліст нагадав студентам про те, куди потрібно звертатися за допомогою у разі, якщо над ними було скоєно насильство та які служби міста нададуть допомогу, допоможуть правильно скласти заяву або зафіксувати факт насильства.

Крім того, в учбових закладах були роздані матеріали з номерами «гарячих ліній», які працюють по всій Україні і де постраждалим від насильства надають юридичну та психологічну допомогу.

Заняття проводились в жвавій і позитивній обстановці. Всі чекають наступної зустрічі за новою темою, що буде освітлюватися у грудні.

Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута. Тема занять: «Поняття та види насильства. Шляхи попередження насильства». Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута. Тема занять: «Поняття та види насильства. Шляхи попередження насильства». Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута. Тема занять: «Поняття та види насильства. Шляхи попередження насильства». Профілактика у вищих та середніх учбових закладах Бахмута. Тема занять: «Поняття та види насильства. Шляхи попередження насильства».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально