Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Чемпіонат Донецької області з дзюдо

Переглядів: 198
02.12.2019 - 15:19
Чемпіонат Донецької області з дзюдо

29 – 30 листопада 2019 року у м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо у трьох вікових групах: юнаки та дівчата 2003 – 2004 р.н. 2005 – 2006 р.н. та 2007 – 2008 р.н.

Усього на змаганнях зібралося 280 спортсменів – 17 команд з міст Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Боротьба проходила на 4 татамі. На відкритті змагань виступив депутат Верховної Ради України Р.В. Требушкін.

У ході запеклої боротьби командні місця розподілилися наступним чином : серед юнаків та дівчат до 17 років  - І м. Бахмут, ІІ м. Великоновоселівка, ІІІ м. Нікольський р-н. Серед юнаків та дівчат до 15 р. – І м. Покровськ, ІІ м. Мирноград, ІІІ м. Слов′янськ. Серед юнаків та дівчат до 13 років – І м. Слов′янськ, ІІ м. Покровськ, ІІІ м. Рубіжне. У командному заліку серед усіх міст кращими стали дзюдоїсти м. Покровськ, другими стали спортсмени м. Слов′янськ, бронзу дісталася Нікольському р-ну.

Від команди КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради виступили 16 спортсменів. Чемпіонкою змагань стала Піддубна Кристина, бронзові нагороди чемпіонату вибороли: Успенський Іван, Бездетський Владислав, Прохоров Володимир. Тренує спортсменів Леонід Стативкин.

29 – 30 листопада 2019 року у м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо у трьох вікових групах29 – 30 листопада 2019 року у м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо у трьох вікових групах29 – 30 листопада 2019 року у м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо у трьох вікових групах29 – 30 листопада 2019 року у м. Покровськ пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо у трьох вікових групах

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально