Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 127 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Пам'ятаємо Чорнобиль!

Переглядів: 321
13.12.2019 - 19:58
Пам'ятаємо Чорнобиль!

13 грудня 2019 року у приміщенні Бахмутської міської бібліотеки відбувся пам’ятний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У зустрічі взяли участь ветерани-ліквідатори аварії, представники міської ради, прикордонної служби, громадськості, молодь міста.    

Заступник міського голови Вікторія Точена привітала присутніх і висловила слова щирої вдячності ліквідаторам аварії на ЧАЕС за мужність і жертовність. Всім, хто ціною власного життя, вступив у жорстоку боротьбу з вогняною стихією. Своїми спогадами про наслідки катастрофи поділилися Борис Іщенко (голова Спілки Чорнобиль України), Володимир Лемещук (майор запасу, нагороджений орденом «За мужність»), Олена Гончарова (голова ГО «Відлуння Чорнобилю»).

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих чорнобильської катастрофи і тих, хто підірвав своє здоров’я і передчасно пішов з життя.

Пам’ятаймо Чорнобиль!

Нехай його гіркі дзвони лунають в наших душах як попередження, аби в жодній країні ніколи не повторилась ядерна катастрофа.

Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!Пам'ятаємо Чорнобиль!

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально