Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

До джерел народних

Переглядів: 6987
06.03.2012 - 13:49
До джерел народних

Наприкінці лютого на базі дошкільного навчального закладу №36 «Теремок» відбулося чергове засідання клубу «Дивосвіт» для вихователів міста, на якому розглядалась тема «Народні свята зимового  циклу та дозвілля українців».

Захід проведено з метою узагальнення знань з сучасної методології впровадження  народних свят в освітній процес дошкільного навчального закладу, активізування педагогічного мислення щодо  ознайомлення з народними святами, розвитком комунікативних та артистичних здібностей дітей.

Керівник клубу вихователь-методист дошкільного навчального закладу №27 Хромихіна Ірина Миколаївна акцентувала увагу на сумісній театралізованій діяльності педагогів, дітей та батьків, яка сприяє відродженню українських традицій, формує інтерес до минулого  нашого народу. Вихователь-методист дошкільного навчального закладу №36  Комар Зоя  Геннадіївна ознайомила присутніх з системою роботи з народознавчої діяльності  в дитячому садку.

Творча група дошкільного закладу виступила з мультимедійним захистом творчого проекту «Зимові свята з давнини до нашого часу». Розуміючи, що саме народні свята створюють атмосферу гостинності, гумору, доброзичливості, вихователь старшої групи дошкільного навчального закладу №36  Якименко Катерина Сергіївна  та музичний керівник Дергоусова Лілія Дмитрівна провели  відкритий  показ  розваги «Стрітення», на якому діти виявили достатній рівень мовленнєвої та художньо-естетичної компетенції. Ігрова вправа  «Чарівне коло» підвищила  професійну компетентность педагогів з питань  аналізу проведеної розваги.

Також слухачі клубу змогли прийняти безпосередню участь в педагогічному театрі «Українські вечорниці», де виявили свої артистичні здібності, вміння  експериментувати, імпровізувати, бути фасілітаторами дитячої  народознавчої діяльності. В сумісній практичній діяльності з дітьми  вихователі  використовували  скоромовки, загадки, народні ігри, пісні, гуморески  для створення позитивного настрою, виховання любові до народних традицій. Методичний фестиваль «Країна мрій різдвяна», міні-презентація куточків «Народний календар» сприяли обміну досвідом з проектної діяльності  педагогів різних дошкільних навчальних закладів.

Народні свята зимового  циклу та дозвілля українцівНародні свята зимового  циклу та дозвілля українцівНародні свята зимового  циклу та дозвілля українцівНародні свята зимового  циклу та дозвілля українцівНародні свята зимового  циклу та дозвілля українців

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально