Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

До уваги осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги та одержувачів житлової субсидії на придбання твердого палива!

Переглядів: 119
14.01.2020 - 10:46
До уваги осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги та одержувачів житлової субсидії на придбання твердого палива!

27 грудня 2019 року Урядом прийнять постанову Кабінету Міністрів України №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» (зі змінами), в частині зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

З 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги, на відміну  від попередньої можливості отримувати готівкові виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального (тобто до 15 травня) сезону.

У разі звернення до органів соціального захисту населення зазначених категорій громадян протягом жовтня 2019 – січня 2020 року  виплати пільг у грошовій готівковій формі може бути їм призначена з урахуванням вже прийнятих змін.

При цьому, зважаючи на відповідне рішення Уряду та з метою зняття соціальної напруги, на підставі заяв, що подані у січні 2020 року до 25 числа, пільга у готівковій формі має виплачуватись починаючи з січня 2020 року.

Крім того, Урядовим рішенням приведено положення постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій та пільг у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», згідно з яким передбачено Мінсоцполітики загальну бюджетну програму на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

Відтепер громадянам, які одержували житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого побутового палива та на оплату житлово-комнульних послуг і у них відсутня прострочена заборгованість з оплати послуг, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг при наступному призначення надається у грошовій готівковій формі.

Для подачі відповідної заяви або за більш детальною інформацією звертатися до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, кабінет 11, або за телефоном (0627)446398, 099-7133980.

 

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально