Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Бахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нараду

Переглядів: 150
17.01.2020 - 13:43
Бахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нараду

Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав з робочим візитом Управління молодіжної політики та у справах дітей і міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В рамках візиту Олексій Рева перевірив роботу управлінь та обговорив перспективи реалізації проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей в громаді».

В рамках взаємодії Бахмутської міської ради з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в Бахмутській об’єднаній територіальній громаді реалізується проєкт «Соціальна інфраструктура для внутрішньо – переміщених родин» («Спільно. Соціальні послуги для сімей в громаді») на базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За фінансової підтримки ЮНІСЕФ до листопада 2020 року планується створити інноваційний центр розвитку молоді і сім’ї «Місто добрих сердець» з метою розширення кола отримувачів соціальних послуг, де передбачено надання таких соціальних послуг, як «Медіація» з метою врегулюванню конфлікту/спору за участю посередника/медіатора; «Соціальна шафа», яка надасть можливість вразливим верствам населення отримати допомогу одягом та взуттям надану мешканцями міста; «Батьківський клуб» - групові заходи з метою проведення «круглих столів», тренінгів, семінарів та лекцій для створення патронатних сімей, прийомних сімей, будинків сімейного типу, а також: для підвищення батьківської компетентності, відповідального батьківства для батьків, подружніх пар, а також неповнолітніх матерів та ін.; «Соціальна інтеграція та адаптація «Ти не один» з метою підготовки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя; Психологічне консультування та психокорекція з метою надання первинної психологічної допомоги.

Також в рамках проєкту планується виконати оновлення дитячого клубу «Промінчик», який функціонує для дітей з інвалідністю, та впорядкувати інфраструктуру управління для доступу дітей з обмеженими можливостями.

Бахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нарадуБахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нарадуБахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нарадуБахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нарадуБахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нарадуБахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нараду

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально