Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

«Вперед» у 101 рік!

Переглядів: 100
17.01.2020 - 18:04
«Вперед» у 101 рік!

Засноване у січні 1920 року міжрайонне видання зазнало багато перетворень: змінювалось оформлення газети, з'являлися нові рубрики, але в усі роки існування "Артемівський робочий", "Бахмутська правда" та "Вперед" об'єктивно висвітлювали історію Бахмутського краю та долі простих людей.

І сьогодні, продовжуючи працювати за принципами чесності та неупередженості, газета урочисто входить у 101 рік свого існування.

17 січня 2020 року у центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова відбувся святковий захід з нагоди відзначення сторічного ювілею бахмутської газети "Вперед".

Після перегляду фільму про історію та сьогодення газети, присутніх на заході привітала секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, яка зачитала вітальну адресу від міського голови Олексія Реви.

" Протягом століття і до сьогодні в газеті працюють журналісти-професіонали, які віддані своїй справі, щиро вболівають за своє рідне місто та переймаються проблемами громадян. Незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій газета надійно оберігає своє найцінніше багатство – постійних та вірних читачів. Для багатьох з них «Вперед» стала настільним виданням, яке з нетерпінням чекають, щоб з перших вуст дізнатися про важливе",- зазначив Олексій Рева у своєму привітанні.

Наприкінці виступів гостей свята творчі колективи міста подарували присутнім своє мистецтво, а працівники редакції та ветерани газети заспівали пісню про сторінки "газетної" історії під оплески вдячних читачів.

«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!«Вперед» у 101 рік!

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально