Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Соціальні проекти, потрібні громаді

Переглядів: 330
24.01.2020 - 15:39
Соціальні проекти, потрібні громаді

24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів.

Завдяки реалізації проєкту «Жінка – подаруй собі життя» в КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» створені умови для своєчасної діагностики та лікування жіночих захворювань. В рамках проєкту придбано сучасне медичне обладнання: кольпоскоп «Scaner MK-200» з цифровим кольоровим принтером і відео системою та радіохвильовий електрохірургічний апарат «Надія-4» (з місцевого бюджету витрачено 47,4 тис.грн, сума залучених коштів склала - 133,0 тис.грн).

 Другим проєктом, презентація якого відбулась в цей день - це «Створення відкритого творчого простору для дітей ветеранів АТО». Завдяки його реалізації для малечі, батьки яких брали участь в зоні проведення АТО/ШОС, створені умови для корисного і змістовного проведення дозвілля. Відремонтовано приміщення для занять та перебування дітей, придбані меблі та настільні ігри (сума коштів, виділених з місцевого бюджету склала 16,7 тис.грн., залучених – 17,7 тис.грн).

Впровадження «Бюджет участі» надає можливість громадянам самостійно керувати частиною місцевих коштів, а місцевій владі реалізувати соціальні та дуже важливі для громади проекти.

24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів. 24 січня в рамках Конкурсу громадських проєктів «Бюджет участі -2019» відбулась презентація двох соціальних ініціатив, реалізованих за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально