Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Запрошуємо долучитися до розробки бренду громади!

Переглядів: 1114
28.01.2020 - 15:49
Запрошуємо долучитися до розробки бренду громади!

Запрошуємо жителів Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади долучитись до обговорення майбутнього бренду громади, що здійснюється Congress of Cultural Activists/Конгрес Активістів Культури, командою проєкту Brandville, за підтримки ПРООН в Україні.

05 лютого 2020 року з 11.00 до 15.30 у клубі ветеранів Міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова (м.Бахмут, площа Свободи, 1) відбудеться Воркшоп – робоча зустріч з громадою.

До участі у відкритому обговоренні запрошуємо усіх бажаючих активних громадян, працівників державних та приватних установ, діячів культури та освіти, бізнесу та громадські об'єднання! Очікуємо серед учасників представників різного віку та різних професій, дуже заохочуємо молодь.

Під час зустрічі буде обговорено стан території на сьогодні та очікування у майбутньому, розглянуто переваги, яскраві особливості та відмінності, визначено основні напрямки розвитку та сформовано образ майбутнього бренду.

Крім того, для успішної роботи над проектом просимо пройти опитування, яке допоможе креативній команді проєкту краще зрозуміти характер громади та дізнатись про особливості території. Своєю участю ви допоможете зробити особливий бренд.

Посилання на електронну анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUsM2TCos2DBy3IE9qQ5R2jSZ1BtCD9N4DWD_41ui8bxVEUg/viewform.

Паперовий варіант анкети можна отримати в Управлінні економічного розвитку Бахмутської міської ради (каб. 303), за адресою: м.Бахмут, вул.Миру, 44.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально