Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Бахмутські підприємці навчались бізнес-трансформації

Переглядів: 31
13.02.2020 - 09:39
Бахмутські підприємці навчались бізнес-трансформації

12 лютого в рамках Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості пройшов трансформаційний бізнес-тренінг. На ньому зібралися майбутні і діючі підприємці, а також ті, хто цікавиться підприємництвом.

Тренінг з бізнес-імітації провів консультант міжнародної компанії USАID Юрій Тупікало. USАID – державна корпорація, яка займається підтримкою малого бізнесу. Компанія пропонує жінкам-підприємницям взяти участь в грантовому проекті, який діятиме до 31 липня.  Представник проекту розповів присутнім про пріоритетні напрямки діяльності, які в першу чергу будуть підтримані грантодавцем та про умови й  особливості заповнення заявок для участі у конкурсі.

Протягом заходу учасники вчилися постановці цілей у власному бізнесі, розглядали методи їх реалізації, будували план дій з просування власної справи. Тренер проекту запропонував присутнім гру «Бізнес-трансформація», яка дозволяє поєднати стратегію та бізнес-модель. Працюючи в командах, бахмутські підприємці спробували на практиці провести експрес-аналіз власного бізнесу. В процесі бізнес-гри обговорили базові напрямки фінансування своєї справи.

Як повідомляють організатори заходу, досвід, який кожен отримав в цьому тренінгу, допоможе створити власний успіх в різних починаннях. Учасники отримали навички підприємницького і стратегічного мислення, командної роботи, розширили бачення розвитку бізнесу і подолали стереотипи. Завдяки бізнес-симуляції побачили проблеми і відразу пропрацювали стратегію того, як їх уникнути.

12 лютого в рамках Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості пройшов трансформаційний бізнес-тренінг.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально