Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 461
14.02.2020 - 13:56
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Пам'ятну дату було встановлено 14 років тому, згідно з указом (№180/2004 від 11 лютого 2004 року) Президента України Леоніда Кучми, і вона є щорічною.  Її обрали не випадково. Саме цього дня відзначається річниця завершення виведення радянських військ із республіки Афганістан.

Напередодні цього пам’ятного дня, 14 лютого, в Бахмуті відбувся  захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної  громади. Цього року ряди інтернаціоналістів, які проживають в Бахмуті, поповнили представники старостинських округів.

Вітаючи пристуніх, міський голова Олексій Рева висловив слова подяки за мужність і героїзм, проявлені нашими земляками під час виконання інтернаціонального обов¢язку. Разом хвилиною мовчання вшанували пам¢ять загиблих.

14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади. 14 лютого, в Бахмуті відбувся захід, на якому були присутні керівництво громади, воїні-інтернаціоналісти, молодь та ветерани, представники організацій, установ, підприємств об’єднаної громади.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально