Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Виконання доручень міського голови

Переглядів: 90
21.02.2020 - 13:42
Виконання доручень міського голови

На виконання доручень, даних Бахмутським міським головою Олексієм Ревою під час "Прямої лінії" 20 лютого 2020 року, представниками комунальних підприємств міста було здійснено два робочі виїзди для відповідного реагування.

Під час спілкування с заявником та обстеження будівлі за адресою Благовіщенська, 1, головним інженером Бахмутскої житлової управляючої компанії виявлено порушення винесення працівниками міського РЕМу вузлів обліку на фасад будівлі та невідповідність вимогам безпеки електрощитової. Для вирішення цього питання буде направлено листа до міського РЕМу з вимогами усунути існуючі недоліки, а Бахмутською ЖУК будуть проведені заходи для тимчасового обмеження доступу до електроелементів задля безпеки жителів дому.

Також було проведено зустріч с групою заявників з вулиці Танкістів мікрорайону Ступки, які вказали представникам КП "Бахмут-Вода" на наслідки робіт з ремонту водогону, які їм слід усунути. В ході бесіди з представниками КП "Бахмут-Вода" були надані роз’яснення та відповіді на запитаня жителів, та обговорено можливість створення кооперативів для комплексного вирішення питання водопостачання вулиці Танкистів та пров.Свято-Георгіївського.

Виконання доручень міського головиВиконання доручень міського головиВиконання доручень міського головиВиконання доручень міського головиВиконання доручень міського голови

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально