Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відкрито новий офіс Ат «Ощадбанк»

Переглядів: 290
21.02.2020 - 15:53
Відкрито новий офіс Ат «Ощадбанк»

21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. Першим відвідувачем банківського офісу став Бахмутський міський голова Олексій Рева.

Вітаючи працівників установи та клієнтів з відкриттям, Олексій Олександрович зазначив,  що ця подія є значущою не тільки для АТ «Ощадбанк», а в першу чергу для всієї Бахмутської громади. Сьогодні Бахмутська ОТГ стає привабливою для розвитку банківської сфери, інвестицій, що позитивно впливає на всі економічні та соціальні процеси життєдіяльності.

Як тепер зустрічатиме офіс своїх клієнтів?!

На сьогодні приміщення, що обслуговує значну кількість клієнтів, в тому числі і внутрішньо-переміщених осіб, повністю переформатовано. Оснащене сучасними меблями, технікою та іншим устаткуванням. У відділенні з’явились:

  • зона цілодобового самообслуговування;
  • окремі зони обслуговування, як для фізичних осіб  так і для юридичних осіб;
  • зона касового обслуговування – 3 касових вікна ;
  • зона очікування;
  • зона переговорів.

Крім того, ТВБВ адаптоване для людей з особливими потребами. Вхідні двері відділення спроектовано таким чином, щоб там вільно пересувалась людина на візку, вхід обладнано тактильною плиткою та кнопкою для виклику менеджера.

ДОВІДКА
про відділення АТ «Ощадбанку» №10004/0290 ІІ м. Бахмут
(відділення нового формату)

ТВБВ № 10004/0290 ІІ типу розташовано за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 50.  Відділення розташоване на першому поверсі багатоповерхового будинку. Площа ТВБВ складає – 174,1 м2.

Режим роботи
пн-пт: з 8:30 до 18:00,
суб: з 8:30 до 16:00
нд: з 8:30 до 13.00  

 

21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста. 21 лютого в Бахмуті відбулось урочисте відкриття відремонтованого відділення АТ «Ощадбанку», яке розташовано в центральній частині міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально