Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 103 гостя.

Рекомендуємо

До уваги жителів Бахмутської міської ОТГ! На території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади вводяться додаткові карантинні заходи

Переглядів: 410
23.03.2020 - 12:57

У зв’язку із встановленням у Донецькій області режиму надзвичайної ситуації, а також згідно протоколу №4 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади вводяться додаткові карантинні заходи:

  • Тимчасово, починаючи з 24 березня 2020 року, вводиться заборона на роботу «Центрального» ринку, розташованого по вул. Торгова, та «Нового» ринку, розташованого по вул. Ювілейній.
  • Впроваджується щоденне проведення перевірки виконання суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність, попереджувальних та дезінфекційних заходів та заходів з організації роботи персоналу щодо недопущення розповсюдження короновірусної інфекції серед покупців.
  • Керівники підприємств, установ та організацій, у разі потреби, повинні забезпечити транспортне забезпечення перевезень працівників підприємств (організацій) та їх стале функціонування  на території Бахмутської міської ОТГ.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально