Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 98 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 848
03.04.2020 - 14:02
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради cтаном на 3 квітня 2020 року

Охорона здоров’я.
За минулу добу на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади нових випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

На самоізоляції продовжують перебувати 40 мешканців міста. Закінчився термін самоізоляції у 52 осіб.

91 мешканець громади повернувся із-за кордону і знаходився на самоізоляції. У 37 закінчився термін самоізоляції і вони повністю здорові.

УВАГА! Самоізоляція означає, що впродовж щонайменше 14 днів потрібно уникати будь-яких контактів з іншими людьми, щоб зменшити ризик зараження. Неприпустимі контакти віч-на-віч ближче ніж 1,5 метри та довше 15 хвилин.

Телефон гарячої лінії КНП "ЦПМД м. Бахмута" (099 292 14 13)

Міське господарство.
Продовжується робота з дезінфекції місць загального користування. На сьогодні продезінфіковано 478 будинків, 1373 під’їздів, 148 ліфтів. КП «Бахмутський ККП» вже оброблено антибактеріальними засобами 108,6 тис.м2 міської території.

ТОВ «УМВЕЛЬТ БАХМУТ» проводить додаткові роботи по обробці деззасобами рухомого складу та контейнерів для сміття.

ОСК «Прогрес» у селищі Ягідне Опитненського старостинського округу продезінфікував 5 од. під’їздів та територію 1 дитячого майданчика.

КП «Бахмут-Вода» здійснює заходи по створенню 10 денного запасу дезінфікуючих засобів віруліцидної активності та засобів індивідуального захисту органів дихання.

Майже на всіх комунальних підприємствах Бахмутської ОТГ спостерігається різке падіння платежів за житлово-комунальні послуги, що може у майбутньому призвести до зупинення роботи підприємств.

Мобілізаційна робота.
З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, на виконання наказу Президента України та відповідно рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 02.04.2020 весняний призов громадян України на військову службу перенесено з 1 квітня на 1 травня 2020 року.

Торгівля.
За останню добу перевірено 12 об’єктів торгівлі, в тому числі: 1 аптека  і 11 магазинів. У закладах, які були проінспектовані, в необхідній кількості є маски та гумові рукавички. Для обробки підлоги та поверхонь використовуються дезінфікуючі засоби, які містять хлор.

Об’єкти торгівлі дотримуються обмеження кількості відвідувачів шляхом розміщення відповідних табличок на вході.

Центр соціальних служб.

Фахівцями центру здійснюється соціальний супровід 74 родин, які  опинились у складних життєвих обставинах, і в яких виховується 114 дітей. У телефонному режимі сім’ям надається інформація щодо дотримання карантинних заходів, надані контакти лікарів та спеціалізованих служб для звернень у разі необхідності.

Соціальна сфера.
З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину Управлінням праці та соціального захисту населення за рахунок коштів бюджету Бахмутської ОТГ 8 особам з інвалідністю, які хворіють на хронічну ниркову недостатність та потребують лікування методом програмного діалізу, що здійснюється в обласному гемодіалізному Центрі м. Краматорськ надана матеріальна допомога на загальну суму 32,0 тис. грн.

Бахмутська міська рада звертається до мешканців громади зберігати спокій, не зволікати і, у разі погіршення стану здоров’я, звертатись до свого сімейного лікаря. Дотримання правил карантину, самоізоляції та виконання простих речей сьогодні рятують життя.

Настав час об’єднати зусилля лікарів та суспільства!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально