Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 864
07.04.2020 - 11:23
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради cтаном на 7 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської ОТГ зареєстровано 1 випадок з підозрою на COVID-19 у мешканки м. Бахмут, яка знаходилась на самоізоляції. З 6 квітня лабораторне дослідження зразків біоматеріалів пацієнтів з підозрою на COVID -19 проводиться у КНП "Донецький обласний центр профілактики та боротьби із СНІДом" м. Слов’янськ.

Жінка, яка раніш була госпіталізована до КНП «Інфекційна лікарня м.Мирноград» перебуває в лікарні та продовжує лікування, її стан задовільний.

Під спостереженням сімейних лікарів, продовжують перебувати на самоізоляції 56 мешканців міста. Закінчився термін самоізоляції у 65 особи.

У своїй роботі медичні заклади  користуються розробленим Алгоритмом дій при виявленні пацієнтів, які відповідають визначенню випадку COVID-19» та локальному клінічному протоколу «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)».

Заходи по лікувальних закладах. КНП «БЛІЛ м. Бахмут» визначено закладом охорони здоров’я І черги реагування, хвилі Б. В його структурі наявне інфекційне відділення (дитяче) на 35 ліжок (14 палат, 4 полубоксів, 2 бокси), доросле інфекційне відділення на 20 ліжок (7 палат). У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії наявні 2 полубокси для дорослих.

У разі необхідності додатково буде перепрофільовано ще 20 ліжок педіатричного відділення. Крім того, в IV корпусі планується створити до 20 інфекційних ліжок, ще 50 ліжок може бути розгорнуто за рахунок перепрофілювання загального ліжкового фонду.

На балансі лікарні знаходиться 25 апаратів штучної вентиляції легенів середнього класу. КНП «БЛІЛ м. Бахмут» має в наявності 30 од. швидких тест-систем для діагностики грипу типу А і В та 159 од. тест-систем для виявлення COVID-19.

Медичний персонал Центру первинної допомоги забезпечений халатами хірургічними, медичними масками, медичними рукавичками, захисними окулярами. Для санітарної обробки приміщень є дезінфікуючі засоби та антисептики в достатній кількості.

Міське господарство.  За останню добу в Бахмуті продезінфіковано 322 під’їзди. Щоденно ведуться  роботи з дезінфекції дитячих та спортивних майданчиків.

Протягом дня КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» здійснює  прибирання та дезінфекцію 65 зупинок громадського транспорту.

КП «Бахмутський ККП» проводить щоденну санітарну обробку автомобільних доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій із залученням спеціалізованої техніки. Всього з початку проведення протиепідемічних заходів продезінфіковано  240 км доріг (за останню добу 120 км), тротуарів – 109 км, прибудинкових територій – 217 км, інших – 128 км.

Заходи з дезінфекції також проводяться в усіх старостинських округах Бахмутської громади.

Соціальний захист.  За добу працівниками Територіального центру з надання  соціальних послуг Бахмутської міської ради в рамках спільного благодійного проєкту  Мінсоцполітики та корпорації «АТБ» було передано 105 продуктових наборів найбільш вразливим верствам населення (це одинокі громадяни віком понад 80 років, які є клієнтами Терцентру та особи з інвалідністю І та ІІ груп).

Освіта. На платформі Google Classroom розпочата дистанційна робота шкільних логопедичних  пунктів.

Заклади загальної середньої освіти Бахмутської ОТГ долучають дітей до занять у Всеукраїнській онлайн школі.

Працівниками Управління освіти надаються методичні рекомендації з психологізації освітнього процесу під час дистанційного навчання. Це робота з підвищення психологічної культури батьків щодо убезпечення втягнення дітей до загрозливих онлайн ігор, груп смерті та провокування до суїцидальних дій.      

Молодіжна політика. Для збору відомостей про осіб, які потребують допомоги, створено тимчасовий обласний координаційний центр волонтерів, який працює щоденно з 8.00 до 20.00.

Гаряча лінія Центру 099 710 32 73,obl.volonter.center@gmail.com

Практичним психологом Донецького обласного дитячо-молодіжного центру надаються індивідуальні психологічні консультації щодня (крім суботи та неділі) з 9:00 до 18:00 за телефоном моб. 095 429 20 53, Бахмутський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді моб.066 426 01 64.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально