Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 699
14.04.2020 - 14:35
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 14 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської  міської об'єднаної територіальної громади зареєстровано 2 випадки з підозрою на COVID-19. Особи знаходяться на самоізоляції, очікують результат ПЛР-тесту. Відповідно до затверджених алгоритмів, пацієнтів з легкою формою захворювання, які не мають ризику ускладнень, а також пацієнтів, що одужують та вже не потребують цілодобового нагляду лікарів, знаходяться на лікуванні амбулаторно, тобто в домашніх умовах.

На самоізоляції перебувають 40 мешканців.

НАГАДУЄМО! При перших ознаках гострої респіраторної вірусної інфекції обов’язково зателефонуйте сімейному лікарю або на телефон гарячої лінії КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» за номером 0992921413.

Не займайтеся самолікуванням, це може зашкодити Вам!
Управління охорони здоров'я Бахмутської міської ради звертається з проханням дотримуватись вимог карантину та правил особистої гігієни.

Уникайте натовпів! Не виходьте без потреби з дому! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе та близьких від інфікування!

Торгівля

Комісією у складі представників Бахмутського районного управління Держпродспоживслужби, відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради та органів поліції здійснено перевірку Центрального ринку міста Бахмут щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів під час карантину.

За результатами проведеної роботи встановлено, що 09.04.2020 приватне підприємство «Торгово-промисловий комплекс» зареєстровано, як оператор ринку харчових продуктів. У критому павільйоні та на відкритих майданчиках ринку  здійснюється контроль за кількістю відвідувачів з розрахунку не більше однієї людини на 20 кв.м., проводиться візуальне розмежування для відстані черги, персонал забезпечено засобами індивідуального захисту, ведеться щоденний контроль за станом здоров’я продавців, кожні три години проводиться вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів. На відкритих майданчиках ринку дотримано всі протиепідемічні вимоги, продукти харчування реалізуються тільки у фасованому вигляді та зберігаються в спеціальних контейнерах під плівкою, через гучномовець проводиться інформування населення щодо заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби.  

Таким чином, рішенням виконавчого комітету Бахмутської міської ради, від 14.04.2020 №124, починаючи з 14 квітня 2020 року поновлена діяльність об’єктів, які належать ПП «ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС», розташованих по вул.Ювілейна, 51 та  вул. Торгова, 18 у м. Бахмут  (ринок «Центральний» та ринок «Новий»), та об’єктів, які належать іншим суб’єктам господарювання, розташованих на зазначених територіях, при умові дотримання ними вимог постанови КМУ від 11.03.2020 №211    

Соціальний захист

Працівниками Територіального центру з надання соціальних послуг Бахмутської міської ради продовжується передача продуктових наборів  найбільш вразливим верствам населення. На сьогодні 803 жителя, що мешкають в різних мікрорайонах громади, отримали продукти харчування. Загалом планується сформувати і видати 2619 таких наборів

Лікувальні заклади міста разом з меценатами також опікуються своїми пацієнтами. Так, 220 вагітних жінок, які перебувають на обліку в жіночій консультації КНП «БЛІЛ м.Бахмут» отримають продуктові набори.

Освіта

Педагоги закладів освіти продовжують працювати з учням за дистанційною формою: скайп-консультації, уроки  в режимі відеоконференцій на платформах ZOOM, Jitsi Meet, за допомогою хмарно орієнтованого навчального середовища Office 365.

Учні та вчителі закладів загальної середньої освіти ініціюють та проводять онлайн флешмоби «Карантин - час для читання», конкурси малюнків у соціальних мережах, спільних групах.

Надається методична та психологічна допомога батькам, діти яких навчаються в інклюзивному просторі.

Закладами загальної середньої освіти завершується конкурсний відбір підручників для учнів 7 класу. Активними учасниками відбору є саме вчителі. Виважений особистий підхід педагогів, зацікавленість, небайдужість вибору саме того підручника, який сприятиме підвищенню рівня знань сучасних учнів, дасть можливість порівняти різні авторські методики і вибрати саме ту, яка дає найкращі результати, і за якою учні навчатимуться із задоволенням.

Культура

Ефективність використання наявних бібліотечних фондів у бібліотеках усіх систем і відомств значною мірою залежить від вирішення питань організації, розміщення та збереження документів на всіх існуючих носіях інформації.  

Тому під час карантину в бібліотечних закладах громади ведеться робота з переобліку фондів.

Дистанційно продовжується навчання в Школі мистецтв. Наразі вихованці мистецького закладу беруть участь у дистанційному конкурсі малюнків «Засвіти свою зірочку».

До відома жителів!

Змінами до Держбюджету-2020 передбачено 4,9 млрд грн на програми ДФРР та 1,7 млрд грн - на соціально-економічний розвиток територій. За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова: «Таке рішення дасть можливість продовжити будівельні роботи на соціально важливих проєктах регіонального розвитку, забезпечити їх введення в експлуатацію вже в цьому році, не дозволить у важкий для країни період втратити робочі місця, підтримає економіку та забезпечить реалізацію проєктів, які заплановані в рамках програми «Велике будівництво».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально