Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 395
15.04.2020 - 11:58
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 15 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської  міської об'єднаноі територіальної громади зареєстровано1випадок з підозрою на COVID-19, особа знаходиться на самоізоляції, очікує результат ПЛР-тесту. У двох мешканців міста, які перебували на самоізоляції з підозрою на COVID-19, отримано негативний результат ПЛР-тесту.   

На сьогодні під спостереженням лікарів на самоізоляції перебуває 47 осіб.  

Для забезпечення захисту медичних працівників в умовах підвищеної небезпеки зараження на гостру респіраторну хворобу COVID-19 за кошти КНП "БЛІЛ м.Бахмут" було закуплено 130 шт багаторазових захисних щитків.

Міське господарство

 Продовжуються роботи з дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків, доріг, тротуарів, контейнерів та майданчиків для збору сміття на території Бахмутської ОТГ.

 

Організації

К-ть будинків

К-ть під’їздів

Кіл-ть ліфтів

КП "Бахмутська житлова управляюча компанія"

268

643

39

ОСКП "Прогрес"

20

48

0

ПП "Житловик"

24

63

8

ОСББ

183

660

96

Житлово-будівельні кооперативи

5

24

5

ВСЬОГО:

500

1438

148

Торгівля

Комісією у складі представників Бахмутського районного управління Держпродспоживслужби, відділу торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Бахмутської міської ради та органів поліції здійснено перевірку ще 18 торгівельних об’єктів.

Соціальний захист

924 мешканця Бахмутської громади отримали продуктові набори, які  працівники Територіального центру з надання соціальних послуг Бахмутської міської ради разом з волонтерами доставляють до адресатів.

Бахмутська міська рада наполегливо просить осіб, якім надається благодійна допомога, дотримуватись умов карантину і залишатися вдома. На момент передачі продуктових пакетів більш 100 людей не змогли отримати набори з причин їх відсутності за місцем реєстрації (проживання).

94 жінки, які перебувають на обліку в жіночій консультації КНП «БЛІЛ м.Бахмут» отримали продуктові набори та засоби індивідуального захисту. Робота в цьому напрямку продовжується.

УВАГА!

  • Уже цієї неділі православні віряни святкуватимуть Великдень. Але з огляду на стрімке поширення коронавірусної хвороби Бахмутська міська рада приєднується до рекомендацій МОЗ України і цього року, попри багатовікові традиції й звичаї, закликає мешканців громади залишатися вдома. Віряни можуть долучитись до богослужінь в режимі відео трансляцій та придбати в торгівельній мережі вже освячені кулічі.

ДО ВІДОМА!

  • Верховна Рада України внесла зміни до державного бюджету та створила Фонд боротьби з коронавірусною хворобою у розмірі 64,7 мільярди гривень, які підуть на додаткові виплати медичним працівникам, придбання медичного обладнання та інші виплати, пов’язані з корона-кризою. 
  • За повідомленням Міністерства соціальної політики України після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати направлені на виконання соціальних зобов’язань. Рішення Парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйонам людей.
  • На виконання доручення Прем'єр-міністра України Міністерство охорони здоров'я надає роз'яснення терміну “громадське  місце”. Громадське місце - це частина будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи та стадіони. В цих місцях необхідно носити маски чи респіратори у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції відповідно до постанови КМУ №211.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально