Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 885
16.04.2020 - 14:37
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 16 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської ОТГ випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано. У мешканки міста, яка раніш перебувала на самоізоляції з підозрою на COVID-19, отримано негативний результат ПЛР-тесту. Під спостереженням лікарів 65 осіб перебувають на  самоізоляції.

Заходи з протидії розповсюдженню COVID-19

На сьогодні в усіх амбулаторіях В КНП «ЦПМД м. Бахмута» обладнані пункти для триажу (сортування) пацієнтів з ознаками вірусного захворювання.

Створені ізоляційні кабінети для прийому пацієнтів з підвищеною температурою тіла та з підозрою на COVID-19.

З метою відбору біоматеріалу для діагностики у пацієнтів з підозрою на COVID-19 працюють мобільні бригади, які здійснюють первинне обстеження. З початку квітня здійснено 9 виїздів, проведено забір біоматеріалу для ПЛР-обстеження, з яких 5 відповідей – негативні, ще 4 знаходяться в роботі.

На сьогодні в лікувальних закладах в наявності 1353 швидких тестів. До кінця тижня очікується надходження ще 1200 експрес-тестів.

           За кошти місцевого бюджету придбано:

-    халати медичні – 90 шт.

-    пошито 1710 одноразових медичних халатів

-    дезінфекційні засоби – 12 л та 10 кг

-    рукавички медичні – 5000 шт.

          З обласної бази спеціального медичного постачання отримано:

-    1000 шт. рукавичок медичних

-    500 шт. швидких тестів COVID-19

          За кошти меценатів придбано: 

- моноветів з голками – 500 од

- пробірок з аплікаторами 500 од,

- щитки захисні - 60 шт.

- халати хірургічні вологонепроникні – 50 шт.

- окуляри захисні – 100 шт.

- тканина для пошиття халатів.

Соціальний захист

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради повідомляє:

 • до 01.06.2020 продовжено строк виплати державної соціальної допомоги, малозабезпеченим та вразливим верствам населення, яким вона була призначена раніше;
 • не проводяться перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат:
 • внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати пенсії та усі соціальні виплати, призначені до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);
 • призначення, перерахунок і виплати різних видів соціальної допомоги буде проведено в автоматичному режимі, без особистих звернень громадян;
 • одноразова грошова допомога у розмірі 1000 грн. людям похилого віку, пенсія яких не перевищує 5000 грн, повинна надійти до одержувачів до кінця квітня поточного року.

Спорт

Уряд вніс зміни до постанови № 211 щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Документ передбачає проведення індивідуальних тренувань (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках для спортсменів з інвалідністю) всім спортсменам штатних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю. Ця норма діє за умови забезпечення спортсменів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Розуміючи важливість для кожного спортсмена продовжувати свої тренування, Управління фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради  закликає всіх ставилися до карантину дуже серйозно та тримали соціальну дистанцію, постійно дезінфікували руки та виконували всі санітарні правила задля запобігання захворювання.

Освіта

Відтепер всі зміни в освітньому процесі, запроваджені через карантин, зібрані на окремому сайті http://mon-covid19.info. Управління освіти Бахмутської міської ради запрошує учнів та їх батьків «відвідати» новий ресурс, який містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, на ньому розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

До відома мешканців!

Минулої доби в Україні зафіксовано найбільшу кількість захворювань на COVID-19. Це антирекорд України. Приріст темпів захворюваності на COVID-19 свідчить про те, що зараз рано говорити про скасування карантинних заходів. Тому, з наближенням Христового Воскресіння, Бахмутська міська рада наполегливо закликає жителів громади відсвяткувати це свято вдома.

Увага, актуальна і корисна інформація!

 • Для збереження робочих місць Мінекономіки та Мінфін запропонували для українців ряд програм по кредитній підтримці малого і мікробізнесу. Мета програм полягає у забезпеченні видачі як нових кредитів, так і рефінансуванні діючих кредитів з нульовою відсотковою ставкою з відтермінуванням погашення тіла кредиту.
 • 15 квітня під час засідання Уряду було прийнято рішення про тимчасове закриття ще 10 пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Це обумовлено високим рівнем поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в сусідніх з Україною державах Це пункти пропуску «Костели», «Смільниця», «Грушів», «Угринів», «Солотвино», «Кальмінці», «Бронниця», «Сокиряни», «Нові Трояни» та «Паланка». Це автомобільні, а подекуди і пішохідні пункти пропуску. Рішення про закриття пішохідних та автомобільних пунктів пропуску погоджено з міжнародними партнерами. Країни, які межують з Україною, закрили свої КПП дзеркально. Наразі на державному кордоні України 125 тимчасово закритих пунктів пропуску, 105 діючих, в тому числі 18 для автомобільного сполучення.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально