Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 685
21.04.2020 - 11:38
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 21 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

 На території Бахмутської ОТГ на самоізоляції знаходиться 36 мешканців громади. 

Мобільні бригади КНП «Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута» продовжують виїжджати на відбір зразків біоматеріалів для лабораторного дослідження на ПЛР-діагностику у мешканців, які повернулися із-за кордону. За минулу добу здійснено 10 виїздів, а з початку роботи мобільних бригад (з 06.04.2020) це вже 32 такі виїзди.

На теперішній час в лікувальних закладах охорони здоров’я Бахмутської ОТГ в наявності та у достатній кількості швидкі (експрес) тести для діагностики на COVID-19.

Міське господарство

Тривають роботи з дезінфекції місць загального користування багатоквартирних будинків, доріг, тротуарів, контейнерів та майданчиків для збору сміття на території Бахмутської ОТГ.

 

Організації

К-ть будинків

К-ть під’їздів

Кіл-ть ліфтів

КП "Бахмутська житлова управляюча компанія"

268

643

39

ОСКП "Прогрес"

20

48

0

ПП "Житловик"

24

63

8

ОСББ

194

686

96

Житлово-будівельні кооперативи

5

24

5

ВСЬОГО:

511

1462

148

Торгівля

 Бахмутська міська рада інформує, що відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря Донецької області від 17.04.2020 року № 4 «Про тимчасову заборону роботи ринків на період дії карантину» робота продовольчих та непродовольчих ринків з 17 квітня до закінчення встановленого періоду тимчасово ЗАБОРОНЕНА.

Наполегливо рекомендуємо суб’єктам господарювання всіх форм власності дотримуватись виконання вимог Постанови, жителів громади утримуватись від відвідування місць загального користування.

Соціальний захист

 З початку цього тижня працівники Управління праці та соціального захисту населення  Бахмутської міської ради починають передачу 136 продуктових наборів особам з інвалідністю, постраждалим в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Продуктові набори були придбані за кошти мецената.

 

Бахмутська міська рада наполегливо просить осіб, якім надається благодійна допомога, дотримуватись умов карантину і залишатися вдома, аби зберегти своє здоров’я та вчасно отримати набори за місцем своєї реєстрації (проживання).

На базі навчального центру Державного навчального закладу "Бахмутський Центр професійно-технічної освіти"за професією "Швачка, кравець, закрійник" організовано виготовлення захисних масок. В процесі пошиття задіяні працівники центру, які, для розмотування матерії, самостійно створили верстат.

До уваги жителів громади!

 

  • Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко виступив із заявою про намір ініціювати продовження карантину. За його словами він вимагатиме продовження карантину принаймні до 12 травня. Пік захворюваності коронавірусної інфекції очікує на початку травня. Після його проходження почнуть впроваджувати антикризові заходи щодо підтримки економіки.
  • В Україні закриті кордони для прибуття іноземних громадян під час карантину, в тому числі з РФ, яка займає четверту у світі сходинку по добовому зростанню кількості захворювань на коронавірусну інфекцію.
  • Будь-яка маска чи респіратор є неефективними, якщо ви прикриваєте ними лише рота або носите їх на підборідді. Гумові рукавиці теж дієвий засіб захисту. Але якщо ви торкаєтеся руками обличчя, то наражаєте себе на небезпеку.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально