Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 706
22.04.2020 - 11:34
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 22 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

 На сьогодні на території Бахмутської ОТГ на самоізоляції знаходиться 50 мешканців. 

Мобільні бригади КНП «Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута», продовжують виїжджати на відбір зразків біоматеріалів для лабораторного дослідження на ПЛР-діагностику у мешканців, які повернулися із-за кордону. За минулу добу здійснено 12 виїздів.

На теперішній час в лікувальних закладах охорони здоров’я Бахмутської ОТГ для діагностики на COVID-19 є в наявності швидкі (експрес) тести у достатньої кількості. 

До відома жителів громади! Нагадуємо телефони КНП "БЛІЛ м.Бахмут", за якими можна звернутись та отримати консультацію:

- приймальні - 44-95-95

- реєстратури - 2-29-00,

050-104-05-54, 089-250-03-34

- приймальні дитячого відділення -3-02-55

- реєстратури дитячого відділення - 49-31-48, 050-676-14-34, 093-026-55-65

- приймальні стаціонару - 44-70-66

- санпропускника - 44-67-61

Соціальний захист

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради розпочинає роботу з надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян та ветеранам. До Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні за кошти міського бюджету буде виплачена матеріальна допомога на суму 4,5 тис. грн.

До 5 травня 2020 року, відповідно до Постанови КМУ від 19.02.2020 року, 4344 ветерани війни – мешканці Бахмутської громади, отримають разову грошову допомогу.

Працівниками Територіального центру з надання соціальних послуг Бахмутської міської ради продовжується передача продуктових наборів  найбільш вразливим верствам населення. На сьогодні такі набори вже отримали 1572 особи, в тому числі люди, які мешкають у найвіддаленіших куточках Бахмутської ОТГ.

У період карантину фахівці Терцентру разом з волонтерами доставляють людям похилого віку необхідні продукти та ліки.

Корисна інформація! З метою інформування громадськості про взаємодопомогу людей в умовах карантину, Міністерством соціальної політики разом з Офісом Ради Європи в Україні створена соціальна реклама «Піклуйся про сусідів» https://fex.net/uk/s/fbb14ky (36 секунд).

Бахмутська міська рада запрошує мешканців громади переглянути та за можливістю розповсюдити відеоролик для мотивації громадян підтримувати тих, хто потребує допомоги – одиноких людей поважного віку, людей з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї, інші соціально вразливі верстви населення.

Освіта

Через загальнонаціональний карантин скасовано IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року.

До уваги жителів громади!

  • Бахмутська міська рада разом з МОЗ України закликає долучитися до Всеукраїнської кампанії #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка. Мешканці громади можуть взяти  участь в акції, розмістивши червону стрічку з вузликом на своїх профілях у соціальних мережах або зав’язавши її на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю, адже вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.
  • Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Постанова застосовується з початку оголошення карантину, тобто з 12 березня, та діятиме протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально