Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 646
28.04.2020 - 14:01
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 28 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

З початку карантину на території Бахмутської ОТГ виявлено  - 5 підтверджених випадків на COVID – 19. Із них:

 - 1 особа одужала;

 - 1 особа знаходиться на лікуванні в інфекційній лікарні м.Костянтинівки. Визначено коло із 162 контактних осіб, в тому числі - 47 медичних працівників. У 2-х медпрацівників отримано позитивний результат, у 45 - негативний. Всі контактні особи обстежені методом ПЛР.

- 3 людини знаходяться на амбулаторному лікуванні вдома (в тому числі - 2 медпрацівника і 1 особа, яка повернулась з-за кордону).

З 6 квітня мобільними бригадами ведеться обстеження контактних осіб та осіб, які перебувають на самоізоляції (всього 94 виїзди). За минулу добу здійснено 21 виїзд мобільних бригад КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» по відбору зразків біоматеріалів для лабораторного дослідження на ПЛР-діагностику у мешканців.

З початку карантину на території Бахмутської ОТГ на самоізоляції перебувало 213 мешканців. На теперішній час на самоізоляції знаходиться всього 19 мешканців.

Освіта

У закладах освіти Бахмутської ОТГ продовжується дистанційне навчання учнів в режимі відеоконференцій на платформах ZOOM, Jitsi Meet, за допомогою навчального середовища Office 365).

Управлінням освіти Бахмутської міської ради опрацьовуються рекомендації МОН України щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

Відсьогодні для школярів 1-4 класів Всеукраїнська онлайн школа розпочала трансляцію уроків. Вони будуть трансюватися на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Комунальне господарство

КП «БАХМУТ-ВОДА» в умовах карантину продовжує обслуговування та консультації юридичних та фізичних осіб за допомогою електронних, телекомунікаційних ресурсів та засобів масової інформації (збір показників лічильників, звірка оплати та заборгованостей, проєктування вузлів водопостачання та інше). 

Посилено контроль за системами водопостачання та водовідведення на всіх об'єктах, які обслуговує підприємство.

КП «Бахмутська житлова управляюча кампанія» виконує роботи з дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків. На сьогодні оброблено 643 приміщень загального користування.

Соціальний захист

Сьогодні останній день реалізації проєкту Мінсоцполітики спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ по видачі  продуктових наборів одиноким громадянам віком понад 80 років, які є клієнтами терцентру та особам з інвалідністю І та ІІ груп.

Відповідно до визначеного Урядом порядку, розпочато виплату одноразової допомоги в сумі 1 тисяча гривень. Її отримають 1322 особи Бахмутської громади, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Грошова допомога буде зарахована на банківські рахунки та її можна буде  отримати через АТ «Укрпошта» протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів на рахунки. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року.

Корисна інформація!

  • Кабінет Міністрів України продовжив діючі обмеження на перетин державного кордону України до 11 травня. Обмеження не стосується тих, що має право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів.
  • Після Великодня зріс пасажиропотік на кордоні, тому прикордонники щодобово здійснюють по 12-14 тисяч пропускних операцій на в’їзд та виїзд. Для осіб, які прибули в Україну, Уряд передбачив двотижневий карантин. На кордоні можна визначитися щодо самоізоляції з додатком «Дій вдома» чи обсервації.
  • Уряд країни прийняв постанову “Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття”. На ці цілі держава виділила Фонду 6 млрд грн. та затвердила порядок їх використання.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально