Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 678
29.04.2020 - 13:31
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 29 квітня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ на самоізоляції знаходяться 17 мешканців.

За минулу добу здійснено 26 виїздів мобільних бригад КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута».

Всі особи, які контактували із хворими на COVID - 19  обстежені - результат   негативний.

У зв’язку із збільшенням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед медпрацівників, фахівці ТОВ Червоного Хреста України провели навчання з медиками КНП «БЛІЛ м. Бахмута» з питання безпечного використання засобів індивідуального захисту та їх утилізації.

Міське господарство

Комунальні підприємства продовжують роботи з санітарної обробки місць загального користування. Так, за добу продезінфіковано:

-         під’їздів житлових будинків – 394;

-         проїжджої частини доріг – 120 км;

-         тротуарів – 108,7 тис. кв м;

-         дитячих майданчиків – 106 од.;

-         спортивних майданчиків – 22 од.;

-         контейнерних майданчиків – 227 од.

Підприємства енерго-, водо-, тепло-, газопостачання працюють в штатному режимі.

Соціальний захист

На теперішній час Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради здійснюються організаційні заходи з надання допомоги продуктовими наборами 47 багатодітним родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах та 26 сім'ям, діти яких перебувають на обліку в службі у справах дітей як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. Допомога надається за рахунок субвенції з обласного бюджету.

Продовжується співпраця з тимчасовим обласним координаційним центром волонтерів. Волонтерами, членами Молодіжної ради при Бахмутській міській раді надана гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни родині з дітьми, які є внутрішньо переміщеними особами.

Працівниками Територіального центру з надання соціальних послуг завершена передача  продуктових наборів  найбільш вразливим верствам населення. Її отримали 2619 осіб. 

Охорона громадського порядку

Бахмутський відділ поліції на травневі свята в посиленому режимі буде забезпечувати дотримання мешканцями громади карантинних норм. Збільшена кількість нарядів для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Разом з фахівцями Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведені спільні рейди 15 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Торгівля

Бахмутська міська рада нагадує, що на сьогодні діє Постанова Головного державного санітарного лікаря Донецької області від 17.04.2020 року № 4 «Про тимчасову заборону роботи ринків на період дії карантину» робота продовольчих та непродовольчих ринків з 17 квітня до закінчення встановленого періоду тимчасово ЗАБОРОНЕНА.

Корисна інформація!

  • Незважаючи на пандемію та кризу, Укрпошта готова забезпечити робочими місцями ще понад 3000 українців. Серед найбільш популярних вакансій – листоноші, водії, сортувальники, начальники та оператори поштових відділень, регіональні менеджери, аналітики. За посиланням можна ознайомитися з переліком відкритих вакансій у різних регіонах України, а також дізнатися більше про процес відбору до команди та заповнити анкету кандидата: https://www.ukrposhta.ua/ua/kariera-v-ukrposhti.
  • За інформацією Міністерства соціальної політики України в складних умовах карантину Уряд виконує свої зобов’язання та посилює програми соціального захисту населення, зокрема забезпечує зростання пенсій. У травні 8,4 млн пенсіонерів будуть проіндексовані на 11% розміри пенсій. Також до 2100 грн підвищено мінімальний розмір пенсії особам, страховий стаж яких становить 30 років у жінок та 35 років у чоловіків.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально