Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 73 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 585
04.05.2020 - 11:53
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 4 травня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ підтверджено ще 3 нові випадки зараження  COVID – 19 (2  мешканця із кола контактних осіб, 1 особа – мешканець Бахмутського району м. Світлодарськ). Загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку складає 9 осіб, у тому числі 1 мешканець м. Світлодарськ Бахмутського району (знаходився на лікуванні у КНП «БЛІЛ м. Бахмут»). Визначено коло осіб, які контактували зі хворими. Всі вони знаходяться на самоізоляції. Також на самоізоляції перебуває 11 мешканців, які повернулися із-за кордону. 

Таким чином, за весь період карантину госпіталізовано 3 особи (1 особа одужала, 1 особа знаходиться на лікуванні у КНП «ІнфекцІйна лікарня м. Костянтинівка» (її стан задовільний), 1 особа - житель м. Світлодарськ   помер в лікарні), 6 осіб знаходяться на самоізоляції під динамічним спостереженням лікарів.

З 04 травня корпус № 4 інфекційного відділення КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» перепрофільовано для госпіталізації громадян з підозрою на COVID – 19.

Нагадуємо! При перших ознаках гострої респіраторної вірусної інфекції обов’язково зателефонуйте сімейному лікарю або на телефон гарячої лінії КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» за номером 099291413. Викликати екстрену медичну допомогу треба тільки при невідкладному стані. З метою захисту медичних працівників,  відповідаючи на їх питання, надавайте тільки достовірну інформацію!

Міське господарство

Комунальні підприємства продовжують роботи з санітарної обробки місць загального користування.

Так, за добу продезінфіковано: 

-         під’їздів житлових будинків – 416;

-         проїжджої частини доріг – 120 км;

-         тротуарів – 108,7 тис. кв м;

-         дитячих майданчиків – 106 од.;

-         спортивних майданчиків – 22 од.;

-         контейнерних майданчиків – 100 од. (прибрано - 227)

ТОВ «БАХМУТ-ЧИСТЕ МІСТО» двома одиницями транспорту виконало роботи з дезінфекції 15,8 км. тротуарів.

Соціальний захист

Спеціалістами Бахмутського міського ЦСССДМ було опрацьовано списки дітей, які повернулись після запровадження карантину до сімей із 2 закладів інституційного догляду та виховання. Всього опрацьовано 46 таких сімей, в яких виховуються 59 дітей.  

Цим родинам надані рекомендації щодо дотримання умов карантину, роз’яснено щодо симптомів захворювання та план дій, якщо є підозра зараження. Проведені профілактичні бесіди соціального спрямування. 

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні з метою покращення індивідуального захисту соцпрацівників надало благодійну допомогу у вигляді миючих засобів, антисептиків та паперових рушників працівникам Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради.

Корисна інформація!

  • Мінсоцполітики надає покрокову інструкцію громадянам, які отримують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи та закликає дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги, користуючись телефоном.

Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=x7n0p02xvQc&t=20s

  • Уряд виділив кошти в сумі 1,6 млрд грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до 1 і 2 групи платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг. Цим рішенням Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей фізичних осіб-підприємців. Відповідно до постанови КМУ допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).
  • У рамках спільного проекту Офісу Президента, Уряду та Укравтодору “Дороги та робота” планується залучити близько 38 тисяч дорожників – асфальтобетонників, машиністів, водіїв, шляхових майстрів та інших дорожніх робітників. Вони будуть забезпечені гідними заробітними платами та усіма соціальними гарантіями.

На сайті проекту - https://www.robota.ukravtodor.gov.ua  можна ознайомитись з переліком відкритих вакансій, які впорядковані за трьома критеріями: професія, компанія, що пропонує роботу, та регіон.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально