Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 934
05.05.2020 - 13:42
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 5 травня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської ОТГ випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано. 

Загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку складає 8 осіб та 1 мешканець м. Світлодарськ Бахмутського району, який знаходився на лікуванні у КНП «БЛІЛ м. Бахмут» та помер в лікарні. Визначено коло із понад 200 осіб, які контактували з інфікованими. На сьогодні всі вони перебувають на самоізоляції. 

Таким чином, за весь період карантину на території Бахмутської ОТГ з підтвердженим діагнозом COVID-19 госпіталізовано 4 особи (1особа – одужала, 1 особа знаходиться на лікуванні у КНП «Інфекційна лікарня м.Костянтинівка», 2 особи знаходяться на лікуванні у інфекційному відділені КНП «БЛІЛ м. Бахмут»).

Міське господарство

За добу комунальними підприємствами громади продезінфіковано 168 під’їздів багатоповерхових житлових будинків. Продовжується щоденна дезінфекція доріг, тротуарів, спортивних та дитячих майданчиків, місць розташування контейнерів для збору побутового сміття.

Всі об’єкти комунального господарства, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють в штатному режимі.

Торгівля

За участю інспекторів поліції, представників районного управління Держпродспоживслужби тривають щоденні рейди з перевірки дотримання правил карантину на міських ринках, розташованих у місті Бахмут по вул. Ювілейна, 51 та  вул. Торгова, 18 (р-к «Центральний» та р-к «Новий»).

На сьогодні суб’єкти господарювання виконують обов’язкові умови дотримання персоналом правил безпеки та відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, про що комісією складено відповідні акти.

На входах в ринки відвідувачам та працівникам ринку вимірюється температура, крім того, покупців попереджають про дотримання дистанції обмеження кількості людей.

Соціальний захист населення

З метою соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради  проводиться робота щодо виплати матеріальної допомоги 140 мешканцям Бахмутської міської ОТГ, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Рішенням комісії з питань призначення та надання населенню житлових субсидій, соціальної допомоги та пільг за фактичним місцем проживання-розглянуто 20 справ (субсидію призначено 19 особам, відмовлено -1).

Увага! Корисна інформація!

  • На позачерговому засіданні Уряду було розглянута можливість розпочати зняття перших обмежень з 11 травня і переходу до концепції адаптивного карантину. З 11 травня планується відкриття для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку.
  • Крім того, буде дозволено працювати салонам краси, перукарням, але за певних умов, які вже розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я України.
  • Планується відновити роботу закладів громадського харчування на виніс. Роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів просто неба у закладах, зареєстрованих як оператори потужності. Також буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ.
  • Дозвіл працювати при певних умовах отримають заклади побутового обслуговування населення за визначеними критеріями. Музеї, бібліотеки, тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах. Стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси,  сервіс побутової техніки. Після затвердження відповідної Постанов бізнес зможе бачити чітко, в яких сферах уряд планує пом’якшення карантинних заходів з 11 травня.
  • Уряд погодив ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо відновлення в Україні планових операцій та госпіталізації. Відповідні зміни будуть внесені до постанови про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій. Щоб унеможливити випадки зараження медичних працівників під час планових операцій, всім пацієнтам в обов’язковому порядку робитимуть ПЛР-тестування на коронавірус.

Шановні жителі громади! Поки в Україні діють карантинні обмеження, просимо дотримуватися встановлених вимог. Українські лікарі закликають правильно завершити процес карантину, не нехтувати правилами, які діють для всіх. Вбережімо своє життя і своєї родини, захистимо Україну!

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально