Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Рекомендуємо

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 246
06.05.2020 - 14:00
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 6 травня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

На самоізоляції знаходиться 14 мешканців, які повернулися із-за кордону.

За весь період карантину на території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади з підтвердженим діагнозом COVID-19 госпіталізовано 4 особи:

- 1особа – одужала

- 1особа - на лікуванні у КНП «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка»

- 2 особи - на лікуванні у інфекційному відділені КНП «БЛІЛ м. Бахмута», 2 особи продовжують перебувати на самоізоляції під динамічним спостереженням лікарів, 2 особи (після двох негативних ПЛР-тестів) – одужали. Один мешканець м. Світлодарськ Бахмутського району, який знаходився на лікуванні у КНП «БЛІЛ м. Бахмут» помер.

Лікарі первинного рівня та вузькі спеціалісти ІІ рівня КНП «БЛІЛ м. Бахмут» приймають пацієнтів з дотриманням карантинних норм та використанням засобів індивідуального захисту.

Звертаємо увагу! При перших ознаках гострої респіраторної вірусної інфекції обов’язково зателефонуйте сімейному лікарю або на телефон гарячої лінії КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» за номером 0992921413.  Викликати екстрену медичну допомогу треба тільки при невідкладних станах. З метою захисту медичних працівників,  відповідаючи на їх питання, надавайте достовірну інформацію!

Торгівля

На міських ринках, розташованих по вул. Ювілейна, 51 та  вул. Торгова, 18 (р-к «Центральний» та р-к «Новий»), суб’єктами господарювання, персоналом та відвідувачами виконуються обов’язкові умови дотримання правил безпеки та відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Соціальний захист

В період дії карантину фахівцями Територіального центру надання соціальних послуг населенню здійснюються заходи щодо надання допомоги та підтримки вразливим категоріям населення Бахмутської ОТГ. Людям похилого віку, які не мають можливості виходити з дому, працівники Терцентру допомагають доставляти з магазину необхідні продукти.

Телефон гарячої лінії психологічного консультування Бахмутського міського ЦСССДМ – моб. 0957221580 

Охорона громадського порядку

Бахмутський відділ поліції на травневі свята в посиленому режимі буде забезпечувати дотримання мешканцями громади карантинних норм. Збільшена кількість нарядів для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Бахмутська міська рада наполегливо закликає жителів громади залишатися на свята вдома.

До відома населення!

Адаптивний карантин: що це таке і які будуть заборони  

Адаптивний карантин в Україні будуть вводити в областях з найбільшою кількістю інфікованих коронавірусом.  

Адаптивний карантин – це строгі обмеження тільки в тих областях України, де зафіксовано найбільше інфікованих і немає можливості дозволити торгівлю і роботу у більшості організацій. 

Адаптивний карантин у проблемних областях можуть вводити до кінця 2020 року. 

Нагадаємо, в Україні карантин подовжено до 22 квітня.

Увага! Корисна інформація!

⁕ З метою виконання доручення Президента України Володимира Зеленського, Міністерство охорони здоров’я ініціює підвищення заробітних плат медичних працівників. Підвищення буде у розмірі до 50% і потребуватиме додатково 11 млрд грн з державного бюджету.

⁕  Протягом карантину запроваджено низку законодавчих змін, які регулюють умови реєстрації та отримання допомоги по безробіттю на цей період. Підвищено з 650 до 1000 грн мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину та протягом 30 днів після його завершення. Роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили свою діяльність під час карантину, можуть отримати допомогу по частковому безробіттю для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

⁕    50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення під час заходів, спрямованих на подолання пандемії COVID-19, які Україна може отримати вже у травні цього року, будуть спрямовані на підтримку найбільш незахищених категорій населення. Також за рахунок цих коштів на час карантину буде підвищено розмір субсидії і встановлено особливі умови призначення цього виду підтримки тим, хто через карантин втратив роботу.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально