Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Навчальний 2019-2020 рік завершиться дистанційно

Переглядів: 1992
08.05.2020 - 12:33
Навчальний 2019-2020 рік завершиться дистанційно

Шановні учні шкіл та батьки!

У зв’язку із продовженням в Україні карантину навчальний 2019-2020 рік у закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, завершиться дистанційно.

Враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, за рішенням педагогічних рад освітній процес у школах триватиме до кінця травня і завершиться 29 травня.

У цьому році учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Підсумкова оцінка за семестр учням, у тому числі які навчаються за індивідуальною формою, виставлятиметься за результатами поточного (з урахуванням дистанційного навчання) та тематичного оцінювання. Річна оцінка буде виставлена на основі результатів за I та II семестри навчального року. Крім того, для учнів 1-2 класів застосовуватиметься формувальне та підсумкове оцінювання, для учнів 3-4 класів – поточне, формувальне та підсумкове. Адміністрації закладів освіти склали та затвердили графіки підсумкових контрольних робіт за ІІ семестр, які будуть проведені протягом 2-х тижнів.

Випускники 9-х класів отримають свідоцтва про базову середню освіту до 15 червня.

Беручи до уваги обмеження, пов’язані з карантином, прийнято рішення не проводити свято «Останнього дзвоника» та урочисті педради по випуску учнів у червні. Можливі варіанти організації он-лайн заходів.

Терміни проведення ЗНО для випускників 11 класів у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні. Існує два варіанти:  ЗНО буде проведене  орієнтовно 25 червня – 17 липня  або ж  17 серпня – 4 вересня.

Учасники ЗНО, які реєструвалися на додаткову сесію, мають можливість за бажанням до 12 травня  перереєструватися  на основну сесію. Для цього слід подати заяву до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти. Подовжено термін реєстрації на додаткову сесію  ЗНО, він триватиме з 25 травня по 9 червня.

Просимо з розумінням поставитися до окремих незручностей та обмежень, адже головне – це збереження життя та здоров’я  наших дітей.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально