Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 762
21.05.2020 - 13:43
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 21 травня 2020 року

До відома мешканців! 

22 травня у Бахмутській міській раді планується проведення чергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій буде проаналізована епідеміологічна ситуація, яка склалась на території громади, і прийняті відповідні заходи поступового виходу з карантину. 

Охорона здоров’я

На території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади за останню добу випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

Загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку без змін. Одужало - 8 осіб (з них 3 - медичні працівники), 1 особа -  померла.

За минулу добу із-за кордону повернулось 2 мешканця. Станом на 21.05.2020 на самоізоляції під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 15 осіб.

Освіта

Фахівцями Управління освіти Бахмутської міської ради проводиться опитування батьків щодо гострої потреби відкриття дитячих садочків. За результатами опитування та залежно від епідеміологічної ситуації буде прийнято рішення про відкриття дошкільних навчальних закладів громади. Дитячі садки розпочнуть роботу за умови виконання певних санітарних норм: наявності захисних масок у вихователів і працівників, приборів для вимірювання температури, антисептичних засобів, постійне прибирання приміщень. Вихователі мають уникати надмірної активності у дітей та ігор з персональними контактами.

МОН затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/zatverdzheno-grafik-zno-2020-osnovna-sesiya-vidbudetsya-25-chervnya-17-lipnya-rezultati-ogolosyat-do-29-lipnya

Міське господарство

Із залученням спеціалізованої техніки КП «Бахмутський ККП» продовжує щоденну санітарну обробку автомобільних доріг. Станом на сьогодні продезінфіковано 932 тис. кв. м міських автошляхів.

Соціальний захист

Спеціалісти Управління молодіжної політики продовжують надавати допомогу у вигляді продуктових наборів  багатодітним сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Станом на сьогодні 117 продуктових  наборів отримали 62 сім’ї зазначених категорій, в яких виховується 197 дітей.

Спеціалісти Територіального центру Бахмутської міської ради продовжують надавати допомогу людям похилого віку, які знаходяться на обліку в Терцентрі, а також тим мешканцям громади, які в період карантину залишились самітні. 

Корисна інформація!

  • Карантин в Україні буде продовжено до 22 червня, а його пом’якшення відбуватиметься у 5 етапів.

При цьому в регіонах буде запроваджено ознаки епідемічної ситуації, а саме: інцидентність, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, а також кількість ПЛР та ІФА-тестів. На основі цих показників будуть прийматися рішення щодо послаблення карантину.

Автоперевезення між областями планується відновити на початку червня лише за умов, якщо в усіх областях буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально