Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 77 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 726
26.05.2020 - 16:45
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 26 травня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ за останню добу  випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

Загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку 10 осіб.

На самоізоляції під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 15 мешканців, які повернулися із-за кордону.

Соціальний захист

Управління праці та соціального захисту населення продовжує виплату грошової допомоги соціально незахищеним категоріям населення, яка призначається на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Перерахунок проводиться автоматично, без подання особистої заяви до 01.07.2020 року.

Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради за рахунок  субвенції з обласного бюджету у травні видано 142 продуктових набори сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах Допомогу отримали 47 багатодітні сім’ї та 26 родин, діти яких перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Другий етап видачі продуктових наборів відбудеться у червні.

Освіта

Управління освіти Бахмутської міської ради звертає увагу, що Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році, з яким можна детальніше ознайомитись за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/zatverdzheno-grafik-zno-2020-osnovna-sesiya-vidbudetsya-25-chervnya-17-lipnya-rezultati-ogolosyat-do-29-lipnya

Триває прийом заяв про зарахування учнів до 1 класів. Батьки можуть подати відповідну заяву онлайн. Інформація про зарахування розміщена на сайті закладу загальної середньої освіти відповідно до території обслуговування.

Управлінням освіти Бахмутської міської ради розроблений план заходів щодо відновлення  роботи дитячих садків та впровадження в них протиепідемічних заходів.

Увага! Корисна інформація!

  • Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
  • За інформацією Міністерство охорони здоров’я України відкриття дитячих таборів можливе на останньому етапі виходу з карантину, щоб ризик коронавірусної інфекції був максимально низький. МОЗ надасть рекомендації щодо умов відкриття та діяльності цих дитячих закладів.
  • Повноцінна робота ресторанів і закладів громадського харчування можлива з 10 червня. МОЗ із розумінням ставиться до підприємців, але епідеміологічна ситуація не дозволяє зробити це раніше.
  • Наказом МОЗ встановлено чіткий алгоритм проведення ІФА-тестувань, перелік  осіб, які підлягають тестуванню, та випадки, коли це доцільно. Провести ІФА-тестування можна буде як у державних, так і в приватних закладах.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально