Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 58 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1916
29.05.2020 - 13:49

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 29 травня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської міської об'єднаної територіальної громади жодного нового випадка коронавірусної хвороби COVID-19 не зареєстровано - така статистика сьогоднішньої̈ доби.

На самоізоляції під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 18 мешканців, які повернулися із-за кордону.

Освіта

Сьогодні у всіх закладах освіти Бахмутської громади завершено навчальний рік. Попереду одинадцятикласників ще чекає складання ЗНО. А для школярів молодших та старших класів розпочинаються літні канікули.

Соціальний захист

Спеціаліста Територіального центру здійснено соціальне інспектування 12 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, надані соціальні послуги.

В рамках співпраці з ЮНІСЕФ та участі в проекті «Спільно» Теріторіальний центр отримав дезінфікуючі  засоби для підтримки роботи фахівців із  соціальної роботи, інклюзивно-ресурсного центру, служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг та інших соціальних установ, які безпосередньо контактують із вразливими сім’ями із дітьми та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Дані засоби розповсюджуються серед отримувачів та надавачів послуг.

Управління праці та соціального захисту населення продовжує виплату та призначення допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей до 10 років. Спеціалістами Управління прийнято 71 звернення. 40 фізичним особам-підприємцям на 48 дітей віком до 10 років призначено зазначену допомогу на суму 189,638 тис. грн.

Підтримка бізнесу

 61 представник малого та середнього бізнесу Донецької області взяли участь в online заході підприємців з актуальних питань «Підтримка державою бізнесу під час кризи». о.

Організаторами заходу виступили представники Донецької торгово-промислової палати. Консультація відбулась в межах проєкту  «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини – перемагаємо кризу разом!» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу7 травня відбулась online-консультація підприємців з актуальних питань «Підтримка державою бізнесу під час кризи».

Директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко поінформувала учасників щодо механізму надання допомоги по частковому безробіттю під час карантину. Присутні дізналися про перелік документів, які необхідні для отримання фінансової підтримки з боку держави, та способи їх подачі до центрів зайнятості.

Також було звернено увагу на зміни у процедурі отримання допомоги, згідно яким значно збільшено строки подання документів та знято оподаткування з суми фінансової допомоги. Окрім цього, відтепер фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, теж зможуть отримати таку допомогу.

Під час консультації кожен підприємець мав змогу задати запитання та отримати відповіді на них.

В рамках заходу з присутніми також поспілкувалась начальниця управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Ірина Дудуляк. Вона розповіла про зміни у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%» та розробку регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

Шановні мешканці громади!

Звертаємо вашу увагу щодо необхідності сплати комунальних платежів!

За період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), обсяг сплати комунальних зобов’язань від населення значно зменшився. В свою чергу, окрім планових завдань, працівники підприємств щоденно виконують додаткові роботи, пов’язані з санітарною обробкою місць загального користування громади.

На сьогодні комунальні підприємства розпочали приймання відвідувачів в офісних приміщеннях та продовжують роботу з фізичними та юридичними особами, з урахуванням умов дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

Сплачуйте вчасно комунальні послуги! Отримуйте якісні послуги!