Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Було проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської ОТГ

Переглядів: 181
05.06.2020 - 14:19
Було проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської ОТГ

5 червня поточного року спеціалістом служби у справах дітей УМПСД Бахмутської міської  ради та фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою контролю по забезпеченню прав дітей в умовах проведення карантинних заходів  було проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади та відвідано  5 родин, які мають ризик потрапляння у складні життєві обставини.

Під час обстеження умов проживання проведено профілактично – роз’яснювальну роботу з батьками щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, під особистий підпис ознайомлено з нормами ст. 150 Сімейного кодексу України «Обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини», ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», ст. 166 Кримінального Кодексу України «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування».

Було проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської ОТГБуло проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської ОТГБуло проведено профілактичний рейд на території Іванівської сільської ради Бахмутської міської ОТГ

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально