Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 105 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 733
05.06.2020 - 14:20
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 05 червня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ за останню добу випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

На самоізоляції знаходиться 15 мешканців, які повернулися із-за кордону.

За минулий тиждень медпрацівниками проведено 177 тестувань, з яких 146 методом ПЛР, 31 обстеження – швидкими (експрес) тестами. Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції на 100 тис. населення складає 171,7 (при нормі 12 на 100 тис.грн).

Для покращення інфекційної безпеки при наданні медичної допомоги хворим (з підозрою) на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» отримала гуманітарну допомогу від Філії Асоціації «MEDICOS DEL MUNDO» в Україні.

Запас засобів індивідуального захисту поповнився одноразовими масками для обличчя (1000 шт.) та захисними екранами (100 шт.).

Міське господарство

 Працівниками КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» на центральній тролейбусній зупинці по завершенні рейсу кожного маршруту проводиться вологе прибирання та дезінфекція салону автотранспорту. Крім того, наприкінці дня весь рухомий склад піддається обробці дезінфікуючими засобами та здійснюється щоденний огляд обладнання.

Освіта

З метою збереження здоров’я учасників освітнього процесу, недопущення поширення коронавірусної хвороби, дотримання протиепідемічних заходів під час карантину працівниками Управління освіти проведено заходи щодо забезпечення навчальних закладів засобами дезінфекції та індивідуального захисту.

Із місцевого бюджету були виділені кошти у розмірі майже 350,0 тис.грн. на придбання необхідних засобів для організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти та на час проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у період карантину.

Дитячі садочки вже отримали інфрачервоні безконтактні термометри для проведення температурного скринінгу, захисні маски, антисептики, паперові рушники, засоби для централізованого збору використаних ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) та їх утилізації – контейнери, пакети.

Незважаючи на виконання вищезазначених протиепідемічних вимог у закладах освіти Бахмутської міської ради, відновлення роботи дитячих дошкільних закладів Бахмутської ОТГ буде розпочато після рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Соціальний захист

Фахівцями Управлінням праці та соціального захисту населення продовжується робота з призначення допомоги фізичним особам-підприємцям, які виховують дітей віком до 10 років, Спеціалістами Управління прийнято 78 звернень від фізичних осіб підприємців, у т.ч. 40 заяв подано в електронній формі. 75 фізичним особам-підприємцям на 92 дітей призначено зазначену допомогу.

1 червня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 432, якою розширено коло осіб, які мають право на призначення допомоги на дітей. Детальніше за посиланням:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100040180523582

В умовах послаблення карантинних заходів відновлено роботу Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг на території Бахмутської ОТГ.

Шановні жителі громади! Попри пом'якшення карантину Бахмутська міська рада закликає не нехтувати засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками,

Для збереження свого здоров’я та своєї родини необхідно дотримуватись соціальної дистанції та всіх протиепідемічних правил.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально